היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה ירוקה

מה זה הדברה ירוקה בבית?

החל משנת 2008 צומצם על פי חוק השימוש בחומרי הדברה זרחניים אורגניים. חומרי הדברה אלו היו שייכים לתקופת ההדברה הכימית והשימוש בהם הצטמצם משמעותית לאור תוצאות מחקרים שהראו את השפעתם ההרסנית על בעלי חיים, מי התהום והקרקעות כמו גם על נשים הרות. את חומרי ההדברה הכימיים החליפה הדברה ירוקה, וכיום, חומרי הדברה וריסוס המאושרים לשימוש ביתי הם חומרים מקבוצת הפרטרואידים, שהינם חומרי הדברה המתקדמים ביותר בשוק חומרי ההדברה. חומרים אלו שייכים לקטגוריה של הדברה ירוקה כיוון שהם מופקים מצמחי חרציות או מסונתזים באופן סינטטי, ועל כן הם מזיקים פחות לבריאות האדם והסביבה.

הדברה ירוקה החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

למה כדאי להדביר באופן ירוק?

היתרונות של הדברה אורגנית ברורים– הקטנת הסיכון לבני אדם, לחיות הבית ולסביבה, מבלי לוותר על איכות ההדברה ומשך הפעולה. בזכות המעבר להדברה טבעית, זמן השהיה מחוץ לבית הנכפה בעקבות הריסוס, קטן משמעותית ומאפשר ליושבי הבית להמשיך בחייהם בלי טרחה רבה מדי לאחר ביצוע הדברת דירה. כמו כן, הדברה טבעית בבית מאפשרת לכם להיות בטוחים שחיות המחמד לא יפגעו מהשפעת ההדברה, וכן מקטינה את החשש לזיהומים והרעלות עקב שימוש או צריכת מוצרים שנדבקו אליהם חומרי הדברה חשש שהיה שריר וקיים בתקופת ההדברה הכימית.

יתרון משמעותי נוסף של הדברה טבעית הוא שההדברה הירוקה הינה נטולת ריח ועל כן אין תחושת מחנק בבית גם בשעות שלאחר הריסוס. בהיותה חסרת ריח ובעלת סיכון נמוך משמעותית, הדברה אפשרית גם בבתים שבהם יש בני משפחה שסובלים מבעיות נשימה.

ברגר הדברות ירוקות לשירותכם

הדברה ירוקה בבית היא הסטנדרט החדש בתחום ההדברות. אל תתפשרו על הבריאות שלכם ושל בני משפחתכם ודרשו אותה כאשר מבצעים בביתכם הדברות.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על שירותי הדברה מקצועיים.

לחצו כאן למידע נוסף על הדברה מקצועית באמצעים מתקדמים.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת