היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

שירותי הדברה

שירותי הדברות אורגניות

עם השנים מתפתחות יותר ויותר שיטות הדברה אורגניות המהוות אלטרנטיבה מצויינת לשימוש באמצעים רעילים עבור הדברת מזיקים כגון פרעושים, פשפשים, קרציות וכדומה. שירותי הדברה אורגניים מתבררים כיעילים לא פחות מהדברה רגילה וגם אם תבחרו בה תקבלו אחריות מטעמו של המדביר. המשמעות בסוג זה של הדברה מקצועית ואיכותית היא בכך שלא נעשה שימוש בכימיקלים העלולים להזיק מאוד לבעלי החיים ובני האדם הגרים בסביבת האיזור הנגוע, לאוויר ולאדמה.

מהם הסימנים המעידים על הצורך בהדברה

פרעושים –  אם אתם חשים עיקצוצים בעיקר באיזור הרגליים ואתם מבחינים לעיתים ביצורים שחורים מקפצים, כנראה שיש באיזורכם פרעושים. את הפרעושים נושאים חתולים וכלבים ואפילו יונים. לשם הרחקתם מהשטח, יש לדאוג גם לטיפול בחיות הבית בנוסף להדברת האיזור כדי לוודא שהמזיקים לא ישובו.

קרציות – הקרציות נפוצות מאוד בעיקר על כלבים והן מתרבות במהירות בתקופת הקיץ. מדובר במזיקים מסוכנים למדי העלולים לגרום למחלת קדחת הקרציות- מחלה מסוכנת הן עבור הכלב והן עבור בעליו, ולמחלות קטלניות נוספות. בניגוד לפרעושים, הקרציות אינן קופצות אך עוקצות לצורך מציצת הדם. לעיתים ניתן לראות אותן מטפסות במעלה הקיר בתוך הבית. אם גינה מקיפה את ביתכם ויש לכם כלבים או חתולים, ברוב המקרים לא תוכלו להסתפק בהדברה רק בתוך הבית או רק מחוצה לו. כדי לוודא שהשטח נקי יש לעשות עבודה ייסודית ואחידה על כל השטח.

מזיקים של צמחייה – במידה ותשימו לב לחורים בעלי הצמחים או הפרחים שלכם, סימן שהם הותקפו על ידי מזיקים. לעיתים הם אף נראים לעין בחול העציץ או על גבי הצמח עצמו.

כיצד להמנע ממזיקים

אם אתם מגדלים בעלי חיים בבית או בחצר, הקפידו לענוד עליהם קולרים נגד קרציות ופרעושים והחליפו אותם כל כמה חודשים, כפי שמצויין על גבי אריזת המוצר. התייעצו עם חברת הדברה לגבי סוגי צמחים המשמשים הדברה אורגנית של מזיקים אותם תוכלו לרכוש בעצמכם.

נתקלתם במזיקים ואתם צריכים שירותי הדברה? הימנעות של טיפול בזמן עלולה לדרדר את המצב ולסכן את בריאותכם! בברגר הדברות ממתינים לפנייתכם.

לייעוץ חינם והצעת מחיר, חייגו עכשיו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת