היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה ביולוגית

ביולוגי זה הטרנד החדש

בשנים האחרונות אנו עדים לתנופת פיתוח מואצת בכל הקשור בנושא של הדברה ביולוגית. הסיבה הראשית לכך היא כמובן המודעות ההולכת וגוברת להשלכות שיש לשימוש בחומרים רעילים בתחום ההדברות, כמו גם חשיבות הבריאות ואיכות הסביבה. תושבי המערב מודעים כיום יותר מתמיד להשפעות שיש לכימיקלים על הסביבה ועל בריאות בני אדם ובעלי חיים בטווח הארוך, ועולם המדע נרתם למצוא פתרונות לנושא ההדברות בדמות הדברה ביולוגית. כיום מדובר בטרנד שהינו חלק מטרנדים של בריאות והאקולוגיה העולמיים, ונראה כי המשאבים המושקעים במחקר ופיתוח יסייעו אף להמשך הפיתוח והרחבת טווח יעילות החומרים בעתיד.

הדברה ביולוגית החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

מהי הדברה ביולוגית?

הדברה ביולוגית מורכבת מחומרים אורגניים בלבד, או חומרים מהטבע ללא תוספת כימיקלים. היא אינה מכילה רעלים המזיקים לסביבה ולבני אדם, והחומרים מתכלים במהירות מבלי להותיר סימנים ועקבות רעלים. בשוק בישראל קיימות מספר חברות הדברה המציעות שירותי הדברה ביולוגית בתחומים מסוימים שכן המחקר והפיתוח בנושא נמצא בעיצומו וטרם נמצאו פתרונות לכל סוגי המזיקים. בישראל ניתן להזמין שירותי הדברה ביולוגית לנמלים ותיקנים.

מה יש לבדוק לפני הזמנת שירותי הדברה ביולוגית?

הפרט הראשון שיש לבדוק לגבי כל חברת הדברה, בין אם מדובר בהזמנת שירותי הדברה ביולוגית (ריסוס ביולוגי), או הדברה רגילה הוא קיום רישיון פעילות מטעם המשרד לאיכות הסביבה. המשרד לאיכות הסביבה קבע תקנים מחמירים לשימוש בחומרי הדברה אורגניים או כימיים, ומסיבה זו יש להזמין אך ורק חברה מוסמכת ובעלת רישיון כזה. הסיכונים הבריאותיים לטווח הרחב הינם גדולים מאוד ולכן חבל לנסות ולהתמודד מול חברת הדברה הפועלת ללא רישיון שכזה.

אם חברת ההדברה מספקת שירותי הדברה ביולוגית יש לבדוק היטב את החומרים עימם היא פועלת ולאילו מזיקים מתאימה ההדברה. אם לחברה מסוימת אין הדברה ביולוגית המתאימה למיגור בעיית יתושים, לדוגמה, אין טעם להזמין מהם את השירות. ודאו כי חברת ההדברה אכן מספקת לכם את השירות הנדרש לכם וכי היא אכן משתמשת רק בחומרים מורשים. (ליסודיים שמבינכם: באתר משרד לאיכות הסביבה קיימת רשימת חומרים מותרים לשימוש על פי סוג המזיק המודבר וניתן לראות שם בדיוק את שם החומרים והריכוז המותר.

הכנת הבית

למרות שהדברה ביולוגית הנה הדברה בחומרים אורגניים וטבעיים ודאו כי חברת ההדברה שלכם מתדרכת אתכם היטב כיצד להכין את הבית. כמו בהדברה רגילה, היעילות הגבוהה ביותר של הדברה מבוצעת כאשר הדירה או הבית ריקים מתכולה, לפני מעבר הדירה. באם הנכם מתגוררים בבית הכינו את ביתכם באותו האופן כמו בהדברה רגילה: פנו מוצרי מזון מארונות המטבח ומהשיש, הרחיקו את הרהיטים מהקירות והימנעו מלהיכנס לבית לפחות שעתיים לאחר סיום ההדברה. אם יש בבית ילדים קטנים או בעלי חיים היוועצו בחברה ההדברה. ולסיום – אם ידועה רגישות לחומר מן הטבע (צמח/פרי) יידעו את חברת ההדברה מראש.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת