היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברות ביולוגיות לחדרי ילדים

הדברות נגד מזיקים הן נושא חשוב בכל חלקי הבית, אך ניכרת חשיבות גבוהה אף יותר במטבחים, בחדרי השינה ובייחוד חדרי הילדים. אנשים רבים חוששים מביצוע הדברות בחדרי שינה ובמיוחד בחדרי ילדים, חשש זה נובע מחוסר המודעות הקיימת לגבי שיטות ההדברה החדשות שמציע ענף ההדברה לדוגמת – הדברה ביולוגית המורכבת מחומרים כמעט ולא רעילים. הדברה ביולוגית ניתנת להזמנה גם ללא ריח, כך שגם במקרים בהם הריח היווה מטרד ומנע מאנשים מלבצע הדברה, הרי שכיום אין המצב כך.

מידע קשור:

הדברות ביולוגיות לחדרי ילדים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

מדוע אם כן כדאי לבצע הדברות ביולוגיות בחדרי ילדים?

הגנה מפניתיקנים – תיקנים נושאים על גופם מיליוני חיידקים כתוצאה מכך שהם חיים בעיקר בביובים ובצנרת הבניין. מסיבה זו גם אם תיקנים אינם פוגעים באמצעות נשיכה או עקיצה הם עדיין מסוכנים בשל סכנת ההרעלה שהם נושאים עצמם ועל כן חדרי הילדים צריכים להיות מנוטרלים מאיום זה. כיום מציעות חברות הדברה רבות סוגים שונים של הדברות ביולוגיות לחדרי ילדים.

הגנה מפני נמלים – על אף השמירה על ניקיון והיגיינה בחדרי הילדים, לעתים קרובות מסתובבים הילדים עם מזון ומבלי לשים לב חלק מהמזון נופל לרצפה או נדבק לריהוט דבר העלול למשוך נמלים. על כן, הדברת נמלים ביולוגית מהוות פתרון מצוין ולא מזיק כנגד נמלים בדירות קרקע או בבניינים כאחד.

הגנה מפני טרמיטים/פשפשים/רימות – מזיקים אלו מסוכנים לבריאות הילדים, מאחר והם עשויים לעקוץ ולגרום למחלות. הדברות ביולוגיות קיימות גם לסוגים אלו של מזיקים ובעזרתן ניתן בהחלט למנוע את התפשטות מזיקם אלו בבית ובמיוחד בחדרי הילדים.

הכנת הבית לביצוע הדברות

באופן אידיאלי, מבוצעת ההדברה טרם כניסת הדיירים לבית. עם זאת, ניתן לעשות הדברות גם כאשר גרים בבית וזאת לאחר ביצוע מספר פעולות הכנה פשוטות. ודאו כי הנכם מזמינים הדברה אך ורק מחברת הדברות מוסמכת ואיכותית הפועלת ברישיון משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה ומספקת שירותי הדברה ביולוגית. החברה תדריך אתכם כיצד להכין את הבית, את חדרי הילדים ובנוסף את ההגבלות לגבי בעלי חיים.

ההכנות אינן מסובכות כלל, לרוב הן מסתכמות בלהרים דברים מהרצפה ולהסתיר מוצרי מזון בתוך הארונות. אם מתגלה בעיית מזיקים בתוך הארונות יש לרוקנם לחדר אחר. לרוב, מומלץ שלא לשהות בבית מספר שעות לאחר ביצוע הדברה, כאשר מדובר על הדברות ביולוגיות זמן ההמתנה קצר אף יותר. ליתר בטחון אפשר להלין את הילדים ובעלי החיים אצל קרובי משפחה/חברים ללילה אחד אך לרוב אין בכך צורך.

לסיכום, ביצוע הדברה ביולוגית חשוב ביותר לבריאות דיירי הבית. כאשר גרים בבית קרקע או באזור מוקף שדות/ אזור חקלאי החשיבות גבוהה אף יותר ואף מומלץ לבחון אפשרות לביצוע הדברות מקיפות יותר גם כנגד נחשים ועקרבים במידת הצורך. הדברות ביולוגיות אינן פוגעות בבני אדם או בבעלי חיים והחומרים בהם אנו משתמשים אינם מזיקים לסביבה. פתרון זה הינו מצוין לטווח הארוך לכל בית וכל סוג של מטרד.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת