היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת זוחלים

אנשים רבים סובלים מהופעתם של מזיקים כאלה ואחרים בתקופת הקיץ. בעוד שישנם מזיקים כגון זבובים  מהם כדאי להיפטר, אך הם אינם מהווים סכנה של ממש לחיינו, ישנם גם מזיקים רבים כגון נחשים או עקרבים העשויים לאיים על חיינו. אז מה עושים כשזקוקים לשירותי הדברת זוחלים או עקרבים?

הדברת זוחלים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברת זוחלים ועקרבים

הדברת עקרבים העקרבים, המשתייכים למשפחת פרוקי הרגליים, הינם אחד ממיני החרקים הקטלניים ביותר לאדם. ישנם מינים רבים של עקרבים אשר עקיצתם גורמת רק לכאב נורא, אך ישנם גם מיני עקרביים ארסיים וקטלניים. אין להקל ראש בעקיצת עקרב ויש לפנות את הנפגע במהירות לבית החולים הקרוב. העקרבים פועלים בעיקר בלילות הקיץ, אך הם עשויים להופיע גם בעונת החורף, בשל משיכה לחום המופץ מתנור חימום או לחום הגוף כשישנים בשטח פתוח. על מנת להימנע ככל הניתן מפגיעת עקרב, יש לבצע הדברה בבתים המצויים בקרבת אזורי המחייה של העקרבים.

חברת הדברה מקצועית ואמינה, תבצע את עבודתה באופן יעיל ואף תקנה לכם תקופת אחריות ארוכה. על מנת לוודא שבחרתם בחברת הדברה מקצועית, וודאו כי עובדת באמצעות רישיון עיסוק חוקי מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

הדברת זוחלים

בדומה לעקרבים, גם הזוחלים ובראשם הנחשים, עלולים להוות סכנה ממשית לחיינו. על מנת להתגונן במידת האפשר מהופעת נחשים בסביבת הבית, יש לבצע את הפעולות הבאות: סילוק גרוטאות מהחצר, הקפדה על גיזום הגינה והרחקת או הדברת מכרסמים. במקרה של הכשת נחש, יש לפנות את הנפגע לבית החולים במהירות. בשום פנים ואופן אין לנסות להוציא את הארס בעצמכם על ידי פעולת חיתוך או מציצה!

אז נכון, לא כל סוגי הנחשים בארץ הם ארסיים, אך אף אחד מאיתנו אינו מעוניין לבחון את טיבו של נחש מסוים על בשרו. על כן, באם נתקלתם בנחש בקרבת מקום, חשוב מאוד שלא תנסו להתמודד איתו בעצמכם! בכל מקרה של הופעת נחש בבית או בגינה, תפסו ממנו מרחק והשאירו את עבודת לכידתו והרחקתו מהשטח בידיהם של אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע בתחום, לכן הדברת זוחלים היא נורא חיונית.

ברגר הדברות

זקוקים לשירותיו המקצועיים של מדביר מומחה, מנוסה ובעל רישיון? הגעתם למקום הנכון! חברת ברגר הדברות פועלת כבר למעלה משלושים שנה ומספקת פתרונות הדברה והרחקה של מזיקים בכל רחבי הארץ. יש לכם בעיית מזיקים? פנו למומחים!

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על שירותי הדברה ברישיון משרד הבריאות.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת