היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה מקצועית

הדברה היא כיום הכרח לכל בעל בית או עסק שכן המזיקים הקיימים הם רבים וחשוב לתת מענה הולם לכל בעיה אפשרית אם מטעמי ניקיון ואם מטעמי הימנעות מנזקים אפשריים או הידבקות במחלות. כל מי שהם בעלי בית או עסק יודעים כבר כי קיימים בהם עשרות מזיקים שונים שעשויים לגרום לבעיות ניקיון והיגיינה, נזק פיזי או זיהום ומחלות.

הפתרון הבסיסי למצב הוא רכישה של קוטל מזיקים במדפי הסופר השכונתי וניסיון להתעמת עם המזיקים כאשר מזהים אותם או את המקור ממנו הם מגיחים. עם זאת, זהו פתרון שבמרבית המיקרים אינו צולח ואם כן, אז הוא זמני ונקודתי בלבד ולא מביא ממש פתרון לבעיה עצמה. הפתרון טמון למעשה בשירות הדברות מקצועי על ידי חברה העוסקת בהדברת מזיקים, חרקים וזוחלים למיניהם אשר עשויים להיות בעייתים למקום כולו ולמי שנימצאים בו.

הדברת מזיקים מקצועית כוללת שימוש בחומרי הדברה חזקים הרבה יותר מאלו המותרים לרכישה עצמית בסופר והם יעילים לטווח הקצר בחיסול המזיקים לחלוטין ובנוכחות חומר ההדברה לזמן ממושך לאחר מכן מה שיימנע ממזיקים חדשים להגיע לאורך זמן רב.

הדברה מקצועית החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

בין המזיקים הפופולאריים בארץ שדורשים הדברה מקצועית

טרמיטים – אחת המכות היותר גדולות שיכולות לנחות עליכם בתחום המזיקים הם הטרמיטים. הם קטנטנים, שקופים כמעט לחלוטין ולרוב חבויים בעומק העץ בו הם מקננים וממנו יוצאים כלפי חוץ בכרסומים של כל המושבה יחדיו עד להריסתו המוחלטת של הפריט בו התמקמו. בשל סיבות או הם קשים לזיהוי עד שלעתים המצב מאוחר מדי ועל כן במידה ואתם רואים פירורים דמויי חול בקירבת רהיטי עץ, משקוף הבית וכדומה, עליכם מיידית להזמין הדברה מקצועית כדי לבדוק את פשר העניין ואם ישנה מושבת טרמיטים בבית בנקודה כלשהי או במספר מוקדים. הנזק הכלכלי ולעתים הערכי לריהוט עתיק שהם יכולים לבצע הוא עצום ואין כמעט שום יכולת להדביר אותם לחלוטין בצורה עצמאית.

עש

לרוב הם מיובאים אל הבית וגדלים בשטח בו הם נימצאים שהוא לרוב ארון הבגדים שלכם. הזיהוי לרוב הוא לאחר שניגרם נזק למספר בגדים ויש לא רק לזרוק את אותם הבגדים לפח האשפה אלא גם לדאוג לביצוע הדברה בכל חלל הארון וניקוי של כל הבגדים מהיסוד. הנזק יכול להיות גבוה במיוחד אם ייהרסו מספר פרטי לבוש יוקרתיים.

חולדות

הגירסא המתקדמת לעכבר היא בהחלט מטרד מסוכן. מדובר בחיה שלעתים גדולה מספיק כדי לפגוע פיזית בתינוקות או ילדים קטנים החיים בבית. כמו כן היא לרוב ניזונה משאריות מזון ומחרקים קטנים ועל כן לעתים נושאת מחלות מסוכנות ויכולה להעביר זיהומים במידה ותיגע במזון שאנו אוכלים ממנו. אם אתם מזהים את פח האשפה הפוך בקביעות וחוטי חשמל או טלפון קרועים בבית שוב ושוב – כנראה שיש לבצע הדברת חולדות בהקדם.

אין כל ספק כי שירותי הדברות מקצועיים פותרים בעיה באופן מיידי ולזמן ממושך אך אין מאה אחוז, ובעיות של מזיקים שונים עלולות לשוב אליכם, ועל כן יש תמיד לשמור על מקסימום היגיינה בשטח בו אתם נמצאים וגם להיות עירוניים לנזקים שמתרחשים סביבכם ויש מצב כי מזיקים כאלו ואחרים גרמו אותם.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת