היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה ביתית

אין כמעט מי שלא מכיר את הסיטואציה הלא נעימה הזו, למרות שהקפדתם לשמור על הבית מסודר ונקי או על הגינה מטופחת ומושקעת אתם לפתע מגלים שחדרו אל המבנה או החצר מזיקים. אלה יכולים להיות יתושים שטורדים את מנוחתכם, פרעושים שהביאו עמם הכלב או החתול, תיקנים שצצו יש מאין, נמלים שקשה לגלות מהיכן הגיעו ובמקרים קשים יותר זוחלים, עכברים או חולדות.

הדברה ביתית החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

להיפטר מחרקים או מכרסמים ביעילות ובבטחה

קיימות מן הסתם שיטות בהן ניתן להיעזר לצורך מניעה, פעולות שאפשר לעשות כדי להקדים תרופה למכה, אך אחרי שכבר גיליתם מזיקים בבית, בדירה או בחצר הם לא יעלמו מעצמם ואין ברירה אלא לנקוט בפעולה, אפשר כמובן לנסות קודם כל בעצמכם על ידי שימוש במוצרים למיניהם שנועדו להרחיק מזיקים, אך לא תמיד די בכך, יש מקרים בהם זה עוזר ויש מקרים שלא.

אם המזיקים שבים גם לאחר שניסיתם מוצר זה או אחר יש פתרון אחד שיעילותו מוכחת מעל לכל ספק והוא הדברה ביתית. לעתים יש נטייה בקרב הציבור לחשוש מהריסוס כיוון שהרי מדובר בחומרים רעילים ומסוכנים לבריאות, בזמן התהליך צריך לשהות במקום אחר, לקראת הפעולה ואחריה גם צריך לנקות, לאוורר ולכבס, כל אלה מרתיעים פעמים רבות את הסובלים מנוכחותם של מזיקים.

אך חשוב לציין שבניגוד לימים עברו אז רוב החומרים אכן היו רעילים ומסוכנים, כיום חברות רבות עושות שימוש בחומרים בטוחים וידידותיים לסביבה, חומרים סינתטיים וצמחיים המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ורמת הרעילות שלהם נמוכה ביותר ואינם מזיקים לא לאדם, לא לבעלי חיים ולא לסביבה. הדברה ביתית, אם כן, היא אולי לא תהליך נחמד במיוחד, היא מלווה לפעמים בהכנות ולפעמים בפעולות שיש לעשות בתום הריסוס, אך היא יעילה, בטוחה ובעלת אפקט לטווח ארוך, זאת במידה והחברה בה תבחרו לביצוע העבודה היא מהימנה, מקצועית ופועלת בהתאם לתקנים.

ברגר הדברות מציעה ומספקת שירותי הדברה לבתים פרטיים, דירות בבנייני מגורים, חצרות, משרדים, בתי עסק, חברות ואפילו מבנים ציבוריים, נשמח לסייע לכם למגר את החרקים או המכרסמים הלא רצויים ולשוב במהרה לחיים נטולי מזיקים.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת