היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

דרכים להדברה וריסוס

האמצעי היעיל להדברת מזיקים

ריסוס הוא תהליך שבעזרתו אנו בני האדם נלחמים בחרקים ובבעלי חיים המזיקים לנו, יש היום בשוק סוגים שונים של ריסוס שנועד למטרות שונות. יש אנשים הזקוקים לשירותי ריסוס בשדות חקלאים ובמטעים, ויש אנשים שיזמינו שירותי הדברת בניין או גינה.

ריסוס אינו תהליך פשוט , זהו תהליך מורכב שבמהלכו יש שימוש בחומרים רעילים וחומרים מסוכנים שיכולים לגרום לבני האדם תופעות לוואי שונות ולכן כל חברה או איש מקצוע המבצעים ריסוס צריכים אמורים להיות עם האישורים המתאימים מטעם משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה ובנוסף, רשיון מקצועי המתיר להם לבצע שירותי הדברה.

מידע קשור:

הדברה החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

סוגים שונים של ריסוס

היום בעידן שבו הקידמה הטכנולוגית והטרנד האקולוגי נפגשים יחד נוצרת אפשרות להשתמש בטכנולוגיות חדישות ובשיטות ריסוס חדשניות שאינן גורמות נזקים ואינן יכולות לפגוע בנו, בני האדם. ואכן בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות של שיטות ריסוס חדשניות, המצטרפות לשיטת הריסוס הותיקה של ריסוס כימי באמצעות חומרים כימיים רעילים.

ריסוס ביולוגי

ריסוס ביולוגי משתמש בחומרים וביצורים מן הטבע שיכולים לפגוע במזיקים שאותם אנו רוצים להדביר ולהשמיד. בתהליך של ריסוס ביולוגי אין שימוש בחומרים כימיים ואין לו תופעות לוואי מסוכנות, ריסוס ביולוגי הפך בשנים האחרונות לריסוס פופולרי שקיבל תאוצה בעקבות הטרנד האקולוגי ששולט בעולם.

הדברה באמצעות מכשור אלקטרוני

זו היא שיטה חדשנית שמאפשרת הדברת מזיקים מבלי הצורך להשתמש בחומרים כימיים רעילים כלשהם. הדברה באמצעות מכשור אלקטרוני משתמשת במכשירים אלקטרוניים זעירים כמו מכשיר אולטרא סאונד או מכשיר אלקטרו מגנטי אשר מפריעים לחרק או לחיה שאותה אנו רוצים להדביר ומאלצת את החרק או החיה לנטוש את המקום שבו היא נמצאת.

ענף הריסוס וההדברה כולל בתוכו היום עשרות חברות להדברה וריסוס מסוגים שונים ובעלי התמחויות שונות, יש חברות המתמחות רק בנישה של הדברה ביולוגית וירוקה ויש חברות המתמקדות רק בריסוס חקלאי, ויש חברות המספקות את כל סוגי הדרכים להדברה וריסוס. אחת החברות העומדות היום בראש הפרמידה של חברות הריסוס וההדברה היא חברת ברגר הדברות.

חברת ברגר הדברות היא חברה עתירת נסיון בעלת ותק מקצועי של 30 שנה. חברת ברגר הדברות מעסיקה אך ורק אנשי מקצוע מיומנים ואמינים. לחברה יש תעודת מדביר ורשיון מקצועי מטעם משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. חברת ברגר הדברות מבטיחה ללקוחותיה הדברה מקצועית ואמינה ומאחורי החברה עומדים היום מאות לקוחות מרוצים שנהנים מחיים ללא חרקים ומזיקים.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת