היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

ריסוס נגד ג’וקים

תיקנים (ג’וקים) נחשבים לאחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל, ולאחד המזיקים השנואים ביותר גם כן. על אף שאינם נושכים או עוקצים הם מושא הפחד העיקרי של נשים (וגם גברים). החשש מהג’וקים מוצדק למדי, גם אם אינם נושכים או עוקצים הם מפיצים מחלות רבות ומסוכנות עקב העובדה שהם חיים בעיקר בביוב ובצנרת בניינים ומאחר והם נוטים “לסמן” טריטוריה באמצעות חלקי גופות של ג’וקים אחרים אותם הם מפזרים בתוך הארונות ובמקורות מזון – בהחלט ישנו בסיס אמיתי לחשש מהם. מסיבה זו, ריסוס נגד ג’וקים נחשב עד היום לסוג ההדברה הנפוץ והמבוקש ביותר בישראל ובמדינות רבות אחרות בעולם.

ריסוס נגד ג'וקים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

ריסוס ג’וקים ביתי או מקצועי?

העשור האחרון מאופיין בעלייה במודעות לחשיבותו של ריסוס מקצועי. ההבנה כי ריסוס ביתי, המבוצע על ידי חומרי ההדברה הנמכרים בשוק הקמעונאי ליחידים הינו קצר טווח וכי אינו מונע לחלוטין את חזרת תופעת התיקנים בזמן הקרוב, הביאה רבים להעדיף ריסוס מקצועי המבוצע על ידי חברת הדברה. ריסוס נגד ג’וקים המבוצע כך גם יעיל יותר מאחר והריסוס נעשה גם על הקינים ועל מרבצי הדגירה של התיקנים וגם מחזיק מעמד לזמן רב יותר.

מה עם הנזקים של הריסוס לבני אדם?

בעקבות שינוי עולמי ביחס לתקנים בריאותיים של חומרים כימיים, גם חומרי הדברה הותאמו לתקנים החדשים. בעבר חומרים רבים היו ברמות ריכוז גבוהות מדי וגרמו לבעיות בריאותיות ולנזקים סביבתיים חמורים כאשר באו במגע עם מקורות מים או עם הטבע. משמעות הדבר היא שכיום גם ריסוס ג’וקים כימי נעשה בהתאם לתקני בריאות מחמירים עולמיים ועל כן הנזק לבני אדם והנזק הסביבתי מופחתים ביותר. חברות ההדברה המקצועיות מחויבות לפעול על פי רישיון של המשרד לאיכות הסביבה ובעיקרון ריסוס נגד ג’וקים המבוצע בבתים אינו מזיק לבני אדם כל עוד מקפידים על הנחיות המדבירים – להשאיר את הבית מאוורר ולא להיכנס אליו לפחות 5-6 שעות לאחר ביצוע ההדברה.

שינוי נוסף הקשור לנושא זה הינו כניסתם לשוק של מוצרי הדברה ירוקה וטבעית וגם ביולוגית/אורגנית. מוצרים אלו מבוססים אך ורק על חומרים אורגניים מהטבע ומיועדים למטרות שונות. כיום ניתן להזמין אצל מרבית חברות ההדברה גם הדברה ביולוגית וניתן לרכוש לבד בשוק הקמעונאי מוצרי הדברה ירוקה שונים טבעיים ואורגניים בלבד. כל הנושא של הדברה הטבעית נמצא עדיין בעיצומו של תהליך פיתוח מעמיק, ובעתיד ניתן יהיה להחליף כל סוג של ריסוס כימי בריסוס אורגני. המשמעויות לכך רבות – גם פחות נזקים לבני האדם וגם הרבה פחות נזק לסביבה אם בכלל.

איך למצוא קוטל ג’וקים יעיל בקלות? טיפים חשובים

ניווט בעולם העצום של קוטלי חרקים וריסוס נגד ג’וקים יכול להיות מרתיע. עם זאת, כדי להחזיר לעצמכם את השליטה על המרחב שלכם חשוב להכיר את השיטות העוצמתיות האלו. קוטלי חרקים מודרניים נועדו לא רק להשמיד במגע אלא גם לשבש את מחזור החיים של הג’וקים ולמנוע הדבקות עתידיות. כדי למצוא תרסיס שבאמת עובד, חפשו אחר מוצרים עם רקורד מוכח של יעילות מגובה במחקרים ובדיקות איכות. תשקלו קוטלי חרקים שמציעים השפעות ארוכות טווח וממשיכים להרוג תיקנים במגע עם אזורים מטופלים, גם מספר שבועות לאחר הריסוס. תקראו חוות דעת וחפשו אחר המלצות של לקוחות על שירותים מקצועיים כדי להדריך אתכם לפתרונות היעילים ביותר.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תבוסת התיקנים האולטימטיבית עם ריסוס נגד ג’וקים

כדי להיפטר מג’וקים לצמיתות, צריך לתקוף גם את המזיקים שנראים לעין וגם את אלו שאורבים מחוץ לטווח הראייה. שילוב גישה מגוונת היא הדרך הטובה ביותר להבטיח מיגור מוחלט. התחילו עם ניקיון יסודי כדי לנתק מקורות מזון ומים. לאחר מכן השתמשו בשילוב של פיתיונות, קוטלי חרקים ומלכודות כדי להתמקד בשלבים שונים של מחזור החיים של התיקנים. איטום נקודות כניסה וסדקים מונע מהם גישה לחלל שלכם ומנתק את כל דרכי המילוט והכניסות. עקביות בהדברה וערנות במניעת פלישה עתידית הם החברים הטובים ביותר שלכם במאבק נגד המזיקים העמידים האלו.

האם תרסיס ג’וקים יכול לתת להם את מכת הנוקאאוט?

תרסיס ג’וקים פועל על ידי פיזור מנה קטלנית של כימיקלים שנוסחו במיוחד למטרת קטילת מקקים. קוטלי חרקים אלו משבשים את מערכת העצבים של הג’וקים, מה שמוביל לשיתוק מהיר ומוות. חלק מהתרסיסים מכילים גם מווסתי גדילה ומפריעים ליכולת של התיקנים להתבגר ולהתרבות ונותנים מענה לפלישות. התרסיסים היעילים ביותר נגד ג’וקים משאירים אפקט ארוך טווח כאשר החומרים הפעילים ממשיכים לעבוד לאורך זמן. בזכות כך גם תוכלו לוודא כי התיקנים שזה עתה בקעו יסולקו לפני שהם יכולים לגדול ולהתרבות.

תיהנו מעתיד נטול ג’וקים עם שירותי הדברה מקצועיים

בעוד ששיטות “עשה זאת בעצמך” יכולות לספק הקלה זמנית, שירותי הדברה מקצועיים כמו ברגר הדברות יספקו לכם את התוצאה הטובה ביותר. הצוות שלנו מפעיל שילוב אסטרטגי של טיפולים מתקדמים המותאמים למצבכם הייחודי, מה שמבטיח הדברה מקיפה של ג’וקים מהבית או העסק שלכם. עם גישה לקוטלי חרקים ברמה מקצועית וטכניקות מתקדמות, אנחנו לא רק מטפלים בפלישת המקקים הנוכחית אלא גם מיישמים אמצעי מניעה כדי להגן מפני בעיות עתידיות. המומחיות של אנשי המקצוע הוותיקים שלנו תביא לכם שקט נפשי בידיעה שהחלל שלכם נקי מג’וקים.

במלחמה נגד ג’וקים, ידע הוא הנשק הגדול ביותר שלכם

הבנת ההרגלים, ההעדפות והחולשות של הג’וקים תעזור לכם לתכנן אסטרטגיה יעילה לניהול שלהם. מה שבטוח, כאשר ריסוס נגד ג’וקים מתבצע על ידי אנשי מקצוע תוכלו להיות בטוחים שהם לא יחזרו בזמן הקרוב. בנוסף, חשוב לשמור על ניקיון ותחזוקה של החלל שלכם באופן שוטף כדי לזהות ולטפל בכל סימנים לג’וקים באופן מידי.

המומחיות של ברגר הדברות לריסוס נגד ג’וקים

המסע אל חיים ללא זכר לג’וקים קרוב מתמיד, בזכות להתקדמות בטכנולוגיה ובאסטרטגיות ההדברה של היום. עם שירותי הדברה מקצועיים מבית ברגר הדברות והיעילות של ריסוס נגד ג’וקים וחרקים אחרים, תוכלו ליהנות ממרחב מחיה בטוח ונוח. ברגר הדברות נשארת בחזית הקרב הזה, ומציעה פתרונות חדשניים ותמיכה בלתי מעורערת לבעלי בתים ולעסקים כאחד.

לסיכום

ניתן בהחלט לעמוד מקרוב על השינויים הרבים שנעשים בתחום של הדברות נגד מזיקים שונים ובתוכם ג’וקים/תיקנים. הודות לייעול השיטות והתאמתם גם לתקנים הבינלאומיים וגם לאנשים החוששים מביצוע ריסוס ניכר כי בעתיד לא יהיה בית שיחשוש מביצוע ריסוס ג’וקים מקצועי שגם יחזיק מעמד לאורך זמן וגם יהיה יעיל יותר כנגד מזיק שנוא זה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת