היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת מזיקים

עונת הקיץ הבאה עלינו לטובה מביאה עמה, לצד הרוח הקיצית החמימה והבילויים מחוץ לתחומי הבית, גם שורה לא קטנה של מזיקים שונים המתנחלים בתחומי הבית ובתחומי הגינה. אולם, אם בעבר נהוג היה להתייחס אל מזיקים אלו כעובדה קיימת, כיום ניתן בהחלט למנוע את הגעתם באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, לאדם ולבעלי החיים.

הדברת מזיקים
החל מ-250 ₪

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברת מזיקים מסוגים שונים

מרבית בתי האב במדינת ישראל סובלים מאחד או יותר מסוגי מזיקים כגון תיקנים, נמלים, עכבישים, מכרסמים ועוד. להלן מידע נוסף אודות הדברת מזיקים שונים

הדברת מזיקים
הדברת מזיקים

הדברת תיקנים

התיקנים, או בשמם העממי – ג’וקים, מהווים מטרד רב בכל אזורי הארץ. אולם, אם בעבר נהוג היה להשתמש בחומרים רעילים ולא ידידותיים לסביבה על מנת להיפטר מהם, כיום, ניתן בהחלט להדבירם תוך שימוש בחומרים בעלי רמת רעילות נמוכה. על מנת להגביר עוד יותר את יעילות פעולת הריסוס, מומלץ לשמור על כללי הניקיון ולהקפיד לסתום סדקים שונים ברחבי הבית.

הדברת נמלים

מזיק נוסף המוצא דרכו אל תחומי הבית במהלך עונת האביב והקיץ הנו הנמלה. מזיקים אלו מקיימים אורך חיים היררכי, הכולל בניית קן קינון. בעוד שהמלכה נשארת לרוב בתחומי הקן ועסוקה בהטלת ביצים, הנמלים ה”פשוטות” עסוקות בחיפוש אחר מזון להביא עמן אל הקן. כיום, חל איסור מוחלט על שימוש בחומרים זרחניים לשם הדברת נמלים. על כן, נהוג להשתמש באחת או יותר מהשיטות הבאות: הדברה אלקטרונית תוך שימוש בתדרי קול המביאים להרחקת הנמלים מאזור המגורים, ריסוס ישיר של קן הנמלים, שימוש בחומרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה ועוד.

הדברת מכרסמים

המכרסמים מהווים אף הם מטרד גדול בעבור בתי אב רבים ברחבי הארץ. על אף היותם מטרד, יש לזכור כי מדובר בבעל חיים אינטליגנטי וכיום, ניתן להשתמש במגוון שיטות הרחקה הומניות על מנת להרחיקם מסביבת המגורים. שיטה ירוקה להרחקת מכרסמים הנה השיטה האלקטרונית, העורכת שימוש במכשור אלקטרוני זעיר, המפיץ תדרים קוליים הטורדים את מנוחתם של המכרסמים ועל כן מאלצים אותם לתור אחר סביבת מגורים חלופית, שיטה זו נוחה ומומלצת להדברת חולדות.

הדברת זבובים

זבובי הבית מהווים אף הם מטרד גדול בעונת הקיץ. על מנת להדבירם כהלכה, ניתן להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה, אותם יש לרסס ישירות אל מוקדי הדגירה של הזבובים. בנוסף, ניתן להשתמש במכשירים המושכים אליהם את הזבובים, לוכדים ומשמידים אותם.

הדברת יונים

כיום, ניתן להשתמש במגוון שיטות הדברת יונים, או לחלופין הרחקת יונים באמצעים הומוגניים. בין אמצעי ההרחקה השונים ניתן למנות: הצבת דוקרנים לא חדים אשר אינם מאפשרים ליונים להתמקם, או לחלופין שימוש ברשתות המונעות את כניסתם של היונים.

הדברת טרמיטים

הטרמיטים מהווים מטרד רב לאדם היות והם נוהגים לכרסם ברהיטי העץ ולהרסם לחלוטין. כיום, נהוג לבצע הדברת טרמיטים הן בתוך תחומי הבית והן מחוצה לו. הדברת הטרמיטים כוללת שימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה.

הדברת זוחלים

לצד הופעתם של מזיקים המהווים מטרד רב, אך אינם גורמים לסכנה בריאותית ממשית, ישנם מזיקים אחרים המהווים סכנה מהותית לאדם. בין המזיקים הללו ניתן למנות את העקרבים והנחשים. על מנת למנוע את הופעתם בפתח ביתנו, יש להקפיד על ניקיון וסידור החצר, לצד ביצוע הדברת מכרסמים, המהווים מוקד משיכה גדול לזוחלים. היות ומדובר במזיקים המהווים סכנת חיים של ממש, לעולם אין ליצור עמם מגע ישיר. על כן, במידה והופיעו באזור מגוריכם זוחלים, יש לקרוא מיד ללוכדים מקצועיים ויש להימנע מניסיונות ללכדם באופן עצמאי.

הדברת דבורים וצרעות

הדבורים והצרעות נמשכות אף הן במהלך הקיץ אל אזורי מחייתם של בני אדם. המטרד הגדול ביותר המתלווה אל הדבורים והצרעות הינו העוקץ הגורם לסבל רב. על מנת להדביר דבורים וצרעות, יש לערוך שימוש בתרסיסים יעודים, אותם יש לרסס ישירות אל קן הדבורים.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

השיטות השונות להדברת מזיקים

עד לא מזמן, נהוג היה להשתמש בחומרי ריסוס כימיים ורעילים, אשר אמנם הובילו להרחקת המזיקים השונים, אך גם היוו סכנה בריאותית הן לאדם והן לחיות המחמד שלו. אולם כיום, ישנן שיטות שונות וידידותיות לסביבה, המאפשרות לאדם להיפטר מהמזיקים השונים, מבלי לסכן את בריאותו באופן משמעותי.

בין השיטות השונות ניתן למנות:

  • הדברה ביולוגית שיטה זו הנה שיטה העורכת שימוש בחומרים טבעיים בלבד, ללא כל תוספת של כימיקלים רעילים ומסוכנים. על כן, שיטה זו תופסת תאוצה רבה הן בארץ והן בעולם.
  • הדברה ירוקה בעקבות האיסור על השימוש בחומרים זרחניים ומסוכנים, פותחו שיטות הדברת מזיקים חדשות, אקולוגיות וידידותיות לסביבה. חומרים ירוקים אלו מופקים באופן סינתטי או לחלופין מצמחי חרציות. היתרונות המשמעותיים המתלווים לשיטות הללו הנו צמצום משמעותי של הסכנה לפגיעה בבריאותו של האדם או בבריאותם של חיות המחמד שלו.
  • הדברה אורגנית בניגוד לשימוש בכימיקלים וברעלים שונים, השיטה האורגנית מורכבת מן החי, במטרה להדביר באופן נקודתי את המזיקים השונים מהם סובלים בני הבית.
  • הדברות אלקטרוניות השיטה האלקטרונית נחשבת לשיטה ההומנית מכולן, היות ומטרתה העיקרית הנה להרחיק את המזיקים השונים ולא להרגם. במהלך הדברות אלקטרוניות, מניחים המדבירים במקומות אסטרטגיים, מכשירים חשמליים זעירים, המפיקים תדרים שונים הטורדים את מנוחתם של המזיקים השונים.

תדרים אלו גורמים למזיקים חוסר נעימות כה גדולה, עד שהם בוחרים מרצונם לעזוב את האזור בו הם התנחלו ולתור אחר סביבת מגורים חדשה.

כיצד לבחור חברת הדברת מזיקים?

על מנת ליהנות משירותי ריסוס והרחקה איכותיים ואפקטיביים, יש להקפיד ולבחור אך ורק בחברה הפועלת באופן חוקי ומחזיקה ברישיון עיסוק בהדברה מטעם החברה להגנת הסביבה. בנוסף, יש לוודא כי החברה עורכת שימוש בחומרים מתקדמים וידידותיים לאדם ולסביבה. בכדי שתוכלו לישון בשקט, אנו ממליצים לכם לבקש מהחברה שבחרתם תעודת אחריות בעבור עבודת הריסוס או ההרחקה אותה היא מבצעת בעבורכם.

כיצד להתכונן לבואם של המדבירים?

ישנן מספר פעולות אותן מומלץ לבצע לפני ואחרי הזמנת שירותי הדברה:

פעולות אותן יש לבצע טרם בואם של המדבירים

מומלץ להכין את הבית אל פעולת ההדברה באמצעות פינוי כלים ומזון מהשיש, פינוי אביזרי היגיינה מחדר הרחצה ופינוי החלל המצוי מתחת לכיור. בנוסף, אנו ממליצים להרחיק את חיות המחמד מאזור הבית ולהחזירם אליו רק לאחר מספר שעות בהתאם להנחיותיו של המדביר.

פעולות אותן יש לבצע לאחר ההדברה

בתום פרק הזמן בו הודרכתם לשהות מחוץ לתחומי הבית, אנו ממליצים לכם לשטוף את הרצפות ולנקות את אזור המטבח באמצעות מים וסבון. על מנת לוודא ביתר פירוט את הפעולות אותן עליכם לבצע, מומלץ להצטייד בדף מידע מטעם חברת הדברה.

אודות חברת ברגר הדברות

חברת ברגר הדברות פועלת למעלה משלושים שנה ומספקת לקהל לקוחותיה שירותי הדברה איכותיים, אמינים וירוקים. אנו מחזיקים ברישיון עיסוק מטעם המשרד להגנת הסביבה ומספקים לקהל לקוחותינו שירותי ריסוס וסילוק מקצועיים ומהירים. סובלים ממזיקים שונים בבית ובחצר? זקוקים לשירותי הדברה מקצועיים ואיכותיים? התקשרו או השאירו פרטים עוד היום ואנו בברגר הדברות נדאג למענה מיידי ומקצועי.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת