היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת עקרבים

כל מי שגר באזור פתוח כמו המדבר או רמת הגולן או בסמוך לשדות ושטחים חקלאיים מכיר על בוריו את סכנת העקרבים ויודע להיזהר מהם עוד מילדותו. באזורים שונים במדבר בהם מדובר במפגע של ממש ננקטים אמצעי זהירות כה חריפים עד כי לעתים אין לנעול נעל מבלי לנער אותה היטב קודם לכן, למקרה ועקרב בחר בה למשכנו. טכנולוגיות הדברות חדישות מאפשרות כיום לבצע שירותי הדברות בבתים הממוקמים באזורים פתוחים, על צלעי הרים וליד ואדיות, ועל כן חשופים יותר לסכנת העקרבים.

הדברת עקרבים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הכרות עם העקרבים

עקרבים משתייכים למשפחת פרוקי הרגליים (ניתן למצוא במשפחה זו גם עכבישים, סרטנים, נדלים ועוד) והם מוכרים כאחד ממיני החרקים הארסיים והקטלניים לאדם. קיימים מינים שאינם מסוכנים ושעקיצתם רק כואבת ופגיעתם של עקרבים ארסיים נדירה יחסית, אך השפעתה עלולה להיות חמורה ואפילו קטלנית כאשר אינה מטופלת בזמן, בעיקר בקרב תינוקות וילדים. מסיבה זו, אנשים שנעקצו על ידי עקרבים (על אף שהצהובים הם המסוכנים ביותר אין להסתכן ויש לפעול במהירות במקרה של עקיצה מכל סוג של עקרב), יש לפנות מיידית לבית החולים ולקרר בקרח את מקום העקיצה.

עקרבים כמעט ואינם מצויים בסביבה עירונית, למעט באזורים סלעיים וטרשיים שבין שכונות או בניינים. מאחר ומקומות אלו ידועים כחביבים במיוחד עם ילדים הבאים לשחק שם או להקים מדורות יש לתת על כך את הדעת ולתדרך את הילדים בהתאם. בהמשך נפרט מדוע ניתן לעשות הדברה רק בשטחי מגורים ולא בשטחים פתוחים נרחבים.

פעילות העקרבים

פעילותם של העקרבים הינה בעיקר בקיץ ובעיקר בשעות הלילה. על אף שבחורף כמעט ולא נתקלים בהם, העקרבים פעילים הום עלולים להימשך לחום – למשל לחום המופץ מבית או לחום הגוף האנושי ומסיבה זו גם בחורף יש להיות מודעים לסכנה של עקרבים בשטח ולא רק בקיץ. גם בעונות המעבר כגון העונה שבין הקיץ לסתיו, כאשר הלילות מתחילים להיות קרים יותר עשויה להיות עלייה במספר העקרבים המנסים להיכנס לתוך בתים בכדי להימלט מהקור. ביצוע הדברה הינו הכרחי בבתים המועדים לפורענות מזיק זה, אך חשוב לזכור כי גם פעילות מונעת ובעיקר תשומת לב מרובה והקניית חינוך לילדים יכולים לסייע במניעת מקרי עקיצות על ידי עקרבים.

ביצוע הדברות לעקרבים בשטחים גדולים ופתוחים אינה מעשית מסיבות מובנות (שכן חומרי ההדברה עשויים לפגוע בחיות וחרקים אחרים ולהרוס את האקולוגיה העדינה של השטח), אך בשטחי מגורים ושטחים חקלאיים הסמוכים לשטחי מגורים (כמו במושבים וקיבוצים) שסובלים ממכת עקרבים לעתים תכופות ניתן בהחלט לבצע הדברות בעלות רמת יעילות גבוהה למדי. ודאו כי אתם עובדים עם חברת הדברות מקצועית ומנוסה, הפועלת ברישיון המשרד לאיכות הסביבה. ברוב חברות ההדברה, הדברות המבוצעות מגובות גם באחריות לתקופה ארוכה, ודאו עם החברה המבצעת הדברת עקרבים כי היא אכן מספקת לכם אחריות מסוג זה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת