היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת עכברים

סובלים ממזיקים? מעוניינים לבצע הדברת עכברים אך חוששים מהחומרים הכימיים? יש פתרון! אנחנו בברגר הדברות מתמחים בתחום הדברה ירוקה שאינה מסוכנת לאדם או לחיות המחמד שלו.

הדברת עכברים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

שיטות הדברה והרחקה

קודם כל, לא בטוחים? כאן רשמנו איך יודעים שיש עכבר בבית? עכשיו לשיטות הדברה, ישנן שיטות רבות ומגוונות עבור הדברת מכרסמים. השיטות השכיחות ביותר הינן: הצבת מלכודות, פיזור רעלים, הדברה כימית, הדברה אורגנית, לכידת עכברים, הרחקת עכברים ועוד. כיום, בהחלט ניתן לבצע הדברת עכברים באמצעות השימוש בחומרים טבעיים, מבלי להשתמש בכימיקלים למיניהם. בנוסף, רצוי לפנות לחברה שתספק מדביר עכברים, המתמחה במיגור הבעיה באמצעות שיטות הרחקה הומאניות וידידותיות לסביבה.

כיצד לבחור חברת הדברה

אף על פי שישנם תכשירי הדברה הנמכרים לציבור הרחב בחנויות שונות, יש לזכור כי מדובר בחומרים וכימיקלים המצריכים שימוש מבוקר וידע מקצועי. על מנת להימנע מתקלות וסכנות למיניהן, יש לפנות לחברת הדברה מקצועית ואמינה.

על מנת לוודא שבחרתם מדביר עכברים אמין, יש לברר מראש את הדברים הבאים:

– באילו חומרים חברת ההדברה משתמשת, האם מדובר בחומרים טבעיים ידידותיים לסביבה או בכימיקלים העלולים לסכן את בריאותכם
– מהו הוותק של חברת ההדברה?
– האם חברת ההדברה עובדת באמצעות רשיון מטעם המשרד להגנת הסביבה?
– כמה זמן עליכם להימנע מלהיכנס אל תוך הבית?
– האם עליכם להרחיק את חיות המחמד שלכם מהבית ולכמה זמן?
– האם ישנה אחריות על ההדברה?

לכידת עכברים באמצעות הדברה ירוקה

עקב המודעות ההולכת וגוברת בכל הנוגע לסכנות האפשריות הטמונות בשימוש בחומרים כימיקליים בעת ביצוע הדברת עכברים, מומחים שונים החלו לפתח שיטות הדברה אקולוגיות וידידותיות לסביבה. שיטות אלה מאפשרות לנו לבצע הדברת או הרחקת מזיקים מבלי לסכן את האדם, את חיית המחמד ואת הסביבה. באמצעות השימוש במכשור אלקטרוני המפיק גלי קול, לדוגמא, ניתן להרחיק מכרסמים ומזיקים הרגישים לאותם תדירים, מבלי לפגוע בסביבה ומבלי לגרום להרג. יש לזכור כי הדברה והרחקה של מזיקים צריכה להיעשות על ידי מומחים מקצועיים ובעלי ניסיון.

כמה עולה שירות עד הבית של מדבירי עכברים מקצועיים?

הלחישות השקטות של עכברים בבתים ובתי עסק יכולים להוביל לפאניקה וצורך דחוף בפתרונות. אבל מה המחויבות הכספית שנדרשת כדי להחזיר את השלווה לחלל שלכם? ההשקעה בשירותי הדברת עכברים מקצועיים מושפעת מאינספור גורמים שכל אחד מהם תורם לתג המחיר הסופי. בעלי בתים עלולים למצוא את עצמם מתקצבים לשירות החל מסכום צנוע של כמה מאות ועד להשקעה משמעותית יותר של כמה אלפי שקלים. המחיר הסופי נקבע בהתאם להיקף הנגיעות של העכברים, שיטות ההדברה שנבחרו, גודל השטח ועוד גורמים רבים. השירות המתאים לא רק מבטיח הרחקה מהירה של המזיקים, אלא גם מהווה השקעה בבריאות וברווחה שלכם לטווח הארוך.

מה משפיע על המחירים של הדברת עכברים? סקירה

הבנה מעמיקה יותר של המרכיבים אשר מעצבים את העלות של שירותי הדברת עכברים יכולה לעזור לכם להבין מדוע המחירים משתנים. לפניכם מספר גורמים עיקריים:

  • היקף ההדבקה – מספר האורחים הלא רצויים שמתרוצצים בביתכם משפיע ישירות על מידת ההתערבות הנדרשת.
  • שיטת ההדברה – ישנן שיטות שונות ומגוונות להדברת המזיקים הללו. הן נעות ממלכודות מסורתיות ועד לפתרונות חדשניים מודעים לסביבה, כל סוג בעל יתרונות וחסרונות.
  • אתגר הגישה לעכברים – הקושי להגיע למקומות המסתור של העכברים יכול לחייב ציוד מיוחד או טקטיקות מיוחדות, מה שעלול להגדיל את העלות.
  • אמצעי מניעה עתידיים – כדי להבטיח שהבית שלכם יישאר מגודר מפני פלישות עתידיות, אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים של ברגר הדברות.

מה עדיף שיטות עשה זאת בעצמך או הדברת עכברים מקצועית

אולי שיטות עשה זאת בעצמך ללכידת עכברים נשמעות חסכוניות ומושכות – היזהרו, כי הן יכולות להיות לא יעילות. למרות שמלכודות וחומרים דוחי עכברים שנרכשו בחנויות עשויים להציע פתרון מהיר, לרוב הם אינם מסוגלים לטפל בבסיס הפלישה. לעומת זאת, שירותיהם של מדבירי עכברים מקצועיים מבית ברגר הדברות יספקו לכם את התוצאה הטובה ביותר. עם 30 שנות ניסיון ושפע של ידע, שיטות מתקדמות וגישה הוליסטית, נעזור לבצר את הבית שלכם מפני פלישות עתידיות. השקעה זו מציעה פתרון מקיף שמעניק עדיפות לתוצאה איכותית וארוכת טווח על פני פתרון זמני.

ברגר הדברות השותפה שלכם לבית או משרד נקי ממזיקים

בתחום הדינמי של הדברות מזיקים בישראל, חברת ברגר הדברות בולטת עם למעלה מ-3 עשורים של שירות מסור. המשלב מומחיות שאין שני לה עם מחויבות נחרצת לפרקטיקות ידידותיות לסביבה. הגישה שלנו להדברת עכברים ומזיקים אחרים מתעלה על שיטות מסורתיות, עם פתרונות חדשניים המכבדים הן את כדור הארץ והן את רווחת המשפחה שלכם. המומחים שלנו מתאימים אישית אסטרטגיות להתמודדות עם נגיעות בכל סדר גודל. אנו מבטיחים לא רק את הדברת המזיקים אלא גם מבצעים הטמעה של אמצעי מניעה עתידיים.

השקיעו ברווחה האישית שלכם עם הדברת עכברים מקצועית

הדרך לבית נטול עכברים היא מסע רצוף החלטות, משיקולים כלכליים ועד לבחירה בין פתרונות מידיים לפתרונות מתמשכים. זכרו, עם שירותי הדברה מקצועיים לצדכם, סביבה נקייה ממזיקים הופכת למציאות תוך שילוב של הדברה מקצועית ומניעה יזומה. עם ברגר הדברות, ההשקעה שלכם מתרחבת מעבר לפתרון של הבעיה הנוכחית – ומניחה את הבסיס למרחב מחיה בטוח, בריא ושליו. אמצו את השקט הנפשי בהדברה מקצועית ותיהנו מחדש מהחלל שלכם בכל רגע.

מדביר עכברים מבית ברגר הדברה – ניסיון, מקצועיות ואיכות

אנו בברגר הדברה מספקים שירותי הדברה והרחקה של מזיקים כבר למעלה משלושים שנה. אנו פועלים באמצעות רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה ומתמחים בהדברה, הרחקה או לכידת עכברים ומזיקים שונים כגון מכרסמים, תיקנים, נמלים, פרעושים, נחשים, קרציות ועוד.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לרשותכם בכל בעיה ובכל שאלה!

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת