היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת ג’וקים קטנים

המקקים ממרים את חייכם ומסרבים לעזוב את ביתכם? זקוקים לשירותי הדברת ג’וקים במהרה וביעילות? חברת ברגר הדברות עוסקת בתחום כבר מעל לשלושים שנה כך שאנו יכולים להבטיח לכם שירות מקצועי מצוות מנוסה. תיקנים, מקקים או ג’וקים כמו שנהוג לכנותם הם מטרד שרבים סובלים ממנו, אומנם לפעמים לא תמיד, לעתים לא כל שנה, אך עם תחילת הקיץ תיקנים מתחילים לצוץ בלא מעט בתים, אם דרך הביוב ומערכות הצנרת ואם דרך החלונות, להסתתר לגרום לנו בעלי הבית לבהלה וסלידה.

הדברת ג'וקים קטנים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברת ג’וקים ושאר חרקים

הצרה היא שגם אם מתגלים תיקן אחד או שניים ואתם דואגים לחסלם, סביר להניח שהמקום מסוים בבית או בקרבתו מתגוררים להם רבים נוספים, לתיקנים כמו לשאר החרקים יש נטייה להתרבות במהירות ובכמויות גדולות, מה גם שתוחלת החיים שלהם היא די ארוכה והם יכולים לחיות יותר משנה, כך שלא קל להיפטר מהם.

כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר צריך להסתייע באנשי מקצוע המתמחים בתחום ההדברה ויודעים כיצד לטפל בכל סוגי המזיקים, חשוב לדעת שהטיפול בכל זן מזיקים הוא שונה ויש להתאים את שיטת ההדברה לכל מקרה, הדברת תיקנים לדוגמה מתבצעת על ידי שימוש בחומרים נטולי ריח שכמעט ואינם רעילים או מזיקים לאדם ולחיות מחמד, כך שאין צורך לחשוש מהתהליך.

הדברה ג’וקים קטנים כגדולים

חשיבותה של הדברת תיקנים בין אם מדובר על הדברה ג’וקים קטנים או גדולים בחומרים בטוחים ובידי אנשי מקצוע מנוסים היא גבוהה, כמו כן חשוב מאוד לוודא שלחברה או למדביר שאתם מזמינים יש רישיון ממשרד הבריאות ושאתם מקבלים אחריות על ביצוע העבודה, אם אין רישיון או אחריות פשוט פנו לחברת הדברה או מדביר אחרים.

ברגר הדברות

אז אם גיליתם בבית התנחלות של מקקים, אם היתושים מציקים לכם לאורך כל היום, אם נדמה לכם שיש עכברים או חולדות במרתף או בדירה, אם הנמלים ממשיכות להגיע גם לאחר שניקיתם והברקתם כל פינה, הפתרון פשוט מאוד, ביצוע הדברת ג’וקים קטנים או גדולים, יתושים או נמלים, עכברים או חולדות וכל מזיק אחר.

ברגר הדברות מציעים לכם את כל סוגי הפרוצדורות בהדברה בכפר סבא החל מהדברת ג’וקים וכלה בהרחקת יונים, החל מהדברת מכרסמים וכלה בלכידת נחשים, אתם מוזמנים לפנות אלינו במגוון דרכים – בטלפון, בדואר האלקטרוני או על ידי מילוי טופס יצירת הקשר ונעמוד לשירותכם.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת