היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת משרד

המשרד מוצף בתיקנים? חשים חסרי אונים אל מול מתקפת הנמלים? אולי הגיע הזמן שתרדו מהשולחנות ותזמינו שירותי הדברת משרד?!

כיצד לבצע הדברת משרד

הדברות כנגד מזיקים שונים במשרד היא פעולה המצריכה את שכירת שירותיה של חברת הדברה המתמחה בהליך הדברת משרד. פעולת הדברה המתבצעת באופן חובבני עלולה לגרום ליותר נזקים מאשר תועלת ולכן, ישנה חשיבות גבוהה לשכירת שירותיה של חברת הדברה אמינה ובעלת רישיון עיסוק מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

הדברת משרד החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

ישנם סוגים רבים של מזיקים הנוטים להתנחל הן בסביבת הבית והן בסביבת המשרד. כיום, ישנן מגוון שיטות ירוקות להדברה, אשר מפחיתות באופן ניכר את הסיכון לפגיעה באדם, בחיות המחמד או בסביבה:

הדברה ירוקה – בניגוד להדברה הכימית אשר הייתה נהוגה בעבר, כיום נהוג להשתמש בחומרים טבעיים וחסרי ריח.

הדברה ביולוגית – בהליך ההדברה הביולוגית, עושה המדביר שימוש בחומרים מהטבע מבלי להוסיף אליהם כימיקלים כלשהם. המדובר בהדברות המתאימות במיוחד למזיקים כגון תיקנים ונמלים.

הדברה אורגנית – בהליך ההדברה האורגנית, עושה המדביר שימוש בתרסיסים, מלכודות, או אבקות, אשר הופקו מרכיבים מן החי והם אינם מכילים חומרים כימיים.

הדברה אלקטרונית – המדובר בשיטה מתקדמת ויעילה למדי, העושה שימוש במכשירים אלקטרוניים קטנים, המפיקים גלי קול או גלים אלקטרו מגנטיים, אשר מטרידים את המזיק וגורמים לו לנטוש את הסביבה בה בחר להתנחל. יש לציין כי מכשירים אלה אינם טורדים את מנוחתו של האדם או של חיות המחמד שלו.

כיצד לבחור את חברת ההדברה

ראשית, יש לוודא כי מדובר בחברת הדברה הפועלת באמצעות רישיון עיסוק חוקי מטעם המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, יש לעדכן את חברת ההדברה אודות המזיקים מהם אתם סובלים ולוודא כי יש ברשותה את האמצעים להתמודד איתם. בנוסף, יש לוודא כי חברת הדברה מעניקה תעודת אחריות בעבור פעולת ההדברה וכי מדובר בחברה מומלצת ובעלת ותק.

חברת ברגר הדברות

חברת ברגר הדברות פועלת בתחום ההדברות כבר למעלה משלושים שנה ומעניקה ללקוחותיה פתרונות הדברה בטיחותיים ומתקדמים בכל רחבי הארץ. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק גם לכם פתרונות יעילים, אמינים וירוקים לבעיית המזיקים שלכם כגון הדברת פרעושים.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת