היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

קצת עלינו

חברת ברגר הדברות הוקמה בשנת 1987 על-ידי פאול ברגר, תברואן מוסמך, יושב-ראש הועד וראש אגף תברואה בעיריית בני-ברק. החברה פעלה בעיקר במגזר העסקי והמוסדי למשך כמה שנים. כיום החברה מנוהלת על-ידי יהודית ביתו, בעלה שמעון ושני ילדיהם. החברה מספקת שירותי הדברה מקצועית למגזר הפרטי והמוסדי במגוון תחומים ופריסה ארצית.

ברגר הדברות היא אחת מחברות ההדברה הותיקות, המובילות והגדולות בישראל עם ניסיון אדיר של למעלה מ-30 שנה בשירותי הדברה, ניטור מזיקים ושירות לקוחות. לחברה עשרות אלפי לוקחות מרוצים וממליצים שנהנו משירותי החברה.

החברה פועלת ברישיון המשרד לאיכות הסביבה והיא גם חברה בארגון המדבירים הארצי, עם מעל ל-20 עובדים וביחד עם צוותי הדברה מקצועיים ואמינים הפרוסים ברחבי הארץ, אנו משרתים נאמנה את לקחותינו בכל תחומי ההדברה, תברואה ומניעת המזיקיםאצלנו לא רק מדברים, גם מדבירים וגם עוסקים בפעולות מניעה למזיקים!

pavel_berger_certificate

אלפי לקוחות מרוצים וממליצים, אז למה הם בוחרים בנו כל שנה מחדש?

שירות מעל הכל

אנו מתחייבים לשירות מקצועי, איכותי ואדיב. הלקוחות שלנו הם עדיפות ראשונה ואנחנו עושים הכל כדי להבטיח את מלוא שביעות רצונם.

זמינות מיידית

אנחנו בשבילכם בכל עת עם שירות אמין וזמינות של 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע. תמיד מוכנים לטפל בבעיה ולספק פתרונות מיידים לכל צרה.

חומרים איכותיים

פתרונות הדברה מקצועיים ויעילים על ידי שימוש בחומרים איכותיים, בטוחים ומאושרים בלבד. עם חומרים אלו אפשר לצפות לתוצאות הטובות ביותר.

עובדים מקצועיים

צוות המדבירים שלנו מורכב ממומחים עתירים בניסיון ומקצועיות גבוהה במיוחד. אנו מבצעים טיפולים מותאמים אישית ועוברים על כל פרט ופרט עד הבנה מלאה של הלקוח בשביל לספק פתרון מקצועי ומהיר.

באישור המשרד להגנת הסביבה

ברגר הדברות עובדת בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה ואנו משתמשים אך ורק בחומרים מאושרים. אנו עוקבים אחרי תוויות השימוש באופן שוטף ומבטיחים שאצלנו איכות ובטיחות הסביבה הן בראש סדר העדיפויות של החברה.

ותק וניסיון ארוך שנים

ברגר הדברות פועלת למעלה מ-35 שנה ובעסק עובדים למעלה מ-3 דורות של מדבירים עם המון ניסיון. אנחנו מתעדכנים תמיד בטכנולוגיה החדשה ובחומרים החדשים והמתקדמים ביותר בשוק.

גם אתם רוצים עבודה איכותית ללא פשרות? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת