היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה אקולוגית

מתעניינים בסוגי וחומרי ריסוס? רוצים לוודא שהריסוס שאתם עומדים לבצע הוא בטוח ולא רעיל? ברגר הדברות מספקת שירותים באחריות לכל המגזרים, פרטיים, עסקיים וציבוריים כאחד, בואו גם אתם לקבל שירות מקצועי!

הדברה אקולוגית החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברה אקולוגית מהי?

הדברה המכונה אקולוגית, או לעתים גם הדברה ירוקה או אורגנית, היא שיטה בה נעשה שימוש בחומרים בעלי רעילות נמוכה לבני אדם בפרט ובעלי חיים בכלל, כמו כן חומרים שאינם מזיקים לסביבה, כך שהיא למעשה ההיפך מריסוס כימי, שהיה נפוץ עד לפני כמה שנים, ובו נעשה שימוש בחומרים בעלי השפעה לרעה על קרקעות, על מי תהום, על חיות ובמקרים מסוימים גם על בני אדם.

חומרי הריסוס המאושרים לשימוש בבית הם בטוחים, בין אם הוא מתבצע באופן עצמאי על ידי רכישת מוצרים ברשתות השיווק ובין אם הוא מתבצע בידי אנשי מקצוע. כך שהחומרים הכימיים הוחלפו בחומרים בעלי אחוזי רעילות נמוכים או לא קיימים, אם כי בכל זאת ישנם הבדלים בין חומר אחד למשנהו, בסוגים הנמכרים לצרכן ובסוגים בהם משתמשים מדבירים.

כמה דברים שחשוב לדעת ולבדוק

חשוב לציין שלא מעט חברות ומדבירים הנותנים שירותים של הדברה לציבור משווקים את השירות המקצועי שהם מספקים בתור הדברה אקולוגית בעוד שלמעשה הם משתמשים בדיוק באותם מוצרים שניתן לקנות בחנויות ובסופרמרקטים, מה שאומר שכל אחד ואחד מכם יכול לרכוש את המוצר ולרסס בעצמו בלי בכלל לקרוא לאיש מקצוע.

לכן כאשר מזמינים מדבירים מקצועיים יש לבקש מהם לראות את התכשיר ולבדוק שהינו מיועד אך ורק לשימושם של מדבירים, כמו כן רצוי לבדוק שהחומר בו נעשה שימוש הוא ללא כל ריח, ריחות של חומרי הדברות, גם אם הם נעימים, הם כימיקלים.

עניין אחרון בעל חשיבות רבה לקראת בחירת חברה בטוחה היא לוודא שהיא מחזיקה ברישיונות הנחוצים – רישיון ממשרד הבריאות ורישיון המשרד לאיכות הסביבה, כך תדעו שהיא עושה שימוש בחומרים העומדים בתקנים לצורך הדברה אקולוגית, אורגנית או ירוקה.

ברגר הדברות מחזיקה ברישיונות ממשרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה ומקפידה להשתמש אך ורק בחומרים על בסיס סינתטי וצמחי כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בעבודה ירוקה, צרו קשר ותזכו למענה איכותי.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת