היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה אורגנית

כיצד זה פועל?

כחלק מהקמפיין העולמי המיועד לשיפור איכות חיי בני האדם ושיפור איכות הסביבה, החלה תנופת מחקר ופיתוח בכל הקשור להדברה ביולוגית. אחד מהפיתוחים היותר מוצלחים הינו תום הדברה אורגנית ותחום זה בהחלט תופס לו נתח נכבד בעולם הדברה כיום. אנשים רבים המודעים לרעילותם של חומרי הדברה כימיים ולהשפעות המרחיקות לכת שלהם על בריאות בני אדם, בעלי חיים וסביבה כולה (הרעלת מקורות מים ומזון ופגיעה במאזן האקולוגי העדין) ולכן רצוי ללמוד ולהכיר את יתרונותיה של הדברה טבעית.

הדברה אורגנית החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

מהי הדברה אורגנית?

הדברה אורגנית מורכבת מחומרים מין החי בלבד ללא תוספים כימיים שונים. כיום ניתן למצוא תכשירי הדברה או ריסוס אורגני המיועדים ללחימה במזיקים שונים והודות למחקר והפיתוח המתקדמים כל יום נמצאים פתרונות חדשים ויעילים לבעיות נוספות.

מידע קשור:

אילו סוגי הדברה אורגנית קיימים?

הדברה אורגנית מתבצעת באמצעות כמה שיטות. ראשית, ישנה שיטת המלכודות המטפלות בבעיות נקודתיות ואינן משפיעות על כלל מארג החיים באזור. מלכודות אלו כוללות מלכודות לזבובים ויתושונים הפוגעים בעצי פרי (המדבקות שתולים על הענפים), מלכודות לתיקנים וכמובן מלכודות לעכברים ועכברושים. יתרונה הגדול של השיטה הוא הדברת המזיק באופן מיידי ונקודתי, אך זה גם חסרונה כאשר מבקשים לטפל בבעיות בקנה מידה רחב ביותר.

בנוסף, קיימות שיטות הדברה אורגנית נוספות כגון אבקות, תרסיסים וקוטלי חרקים טבעיים המיועדים עבור הדברת נמלים, כנימות, זבובים, זחלי עשים ופשפשים. חלק מאבקות אלו מכילות נבגי פטריות ידידותיות לסביבה הקוטלות אך ורק את המזיקים ואינן פוגעות בצמחים או מהוות סכנה בריאותית לבני אדם ובעלי חיים. ניתן כיום למצוא מגוון רחב של תכשירים ביתיים אורגניים בחנויות, שמרביתם מיועדים לגינה ולשטחים חקלאיים אך גם לבית.

יתרונות ריסוס אורגני או הדברה טבעית המבוצעת על ידי חברת הדברה

 על אף זמינותם הרבה של תכשירים ומלכודות מסוגים אורגניים בחנויות וברשתות הגדולות, לרוב אין הן מספקות תחליף לשירותי הדברה המבוצעת על ידי חברה מקצועית הפועלת עם רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הסיבות לכך רבות, אך ללא ספק הסיבה החשובה ביותר היא שחומרי ההדברה הביתיים הנמכרים ברשתות הגדולות ובמשתלות פשוט אינם יעילים לטווח הארוך.

פעולתם קצרת מועד ומצריכה רכישת חומרים אלו לעתים קרובות מאוד. בנוסף, טווח פעילותם הוא לרוב נקודתי ולא מאפשר טיפול יעיל בגורמי הבעיה עצמם (כמו למשל הדברת ביצים וקיני מזיקים), ועל כן גם אם הם עוזרים לתקופה קצרה, הם לא מונעים את הבעיה בטווח הארוך.

חברת הדברה מקצועית נותנת שירותי הדברה אורגנית איכותית ויעילה יותר, וגם נותנת אחריות תקופתית על ביצוע העבודה. אמנם לרוב גם המדבירים משתמשים בדיוק באותם חומרי ריסוס אורגני לביצוע העבודה, אך החומרים עמם עובדים אנשי המקצוע מרוכזים יותר ועל כן יעילים יותר. המדבירים גם יודעים לזהות נקודות בעיתיות כגון קינים ומסתורים שקשה להגיע אליהם ללא מכשור מתאים ולהדביר גם שם. על כן, למרות זמינותם הרבה של חומרי הדברה אורגנית, תנו לאנשי מקצוע מוסמכים לבצע עבורכם את עבודה זו.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על הדברה ירוקה במחירים ללא תחרות.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת