היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

חשיבות ניקיון הבית למניעת מזיקים

אנשים רבים מוצאים את עצמם נדהמים כאשר מופיעים בבית תיקנים, נמלים, פשפשים וחרקים אחרים. למרות שמזג האוויר בארץ בהחלט תורם רבות לכך שיש להם תנאי מחייה נוחים ונעימים כמעט בכל מקום (לחות גבוהה, טמפרטורות גבוהות רוב חודשי השנה וכו’). עם זאת, גם התנאים המקומיים בבית יכולים להשפיע בצורה משמעותית ביותר על הופעתם והתפשטותם של מזיקים שונים ברחבי הבית. חלקם יכולים להיות בלתי נראים כמעט, אך מזיקים מאוד, דוגמת טרמיטים, שפעמים לא רואים אותם עד לשלב שהו נהיה מאוחר מדי, וחפצים ורהיטים בבית פשוט יוצאים מכלל שימוש, בגלל שהם אכולים מבפנים.

הדברת מזיקים החל מ-300 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

כיצד צריך לנקות על מנת למנוע הופעה של מזיקים?

כולנו עסוקים מאוד, לכן לרבים מאיתנו פשוט אין זמן ופנאי לעשות ניקיון בצורה יסודית. יתר על כן, כולנו יודעים שאין דבר מעיקר יותר, מאשר המצב שבו יום אחד לאחר הניקיון – הדירה או הבית שוב מלוכלכים כאילו שלא ניקיתם אפילו. ואם לעומס הרגיל בעבודה והמחויבויות המשפחתיות נוסף גם הפחד שהדירה לא נקייה מספיק ומושכת מזיקים – הדרך להתמוטטות עצבים קצרה מאוד. לכן מומלץ מאוד לשמור על הניקיון בבית בסיוע גורמים מומחים בתחום, כגון חברת ניקיון. גורם מהימן ומנוסה יכול לתפקד כנשק היעיל ביותר כנגד גורמים מזיקים. בנוסף, למנקים מומחים יש גישה לחומרי ניקוי יותר חזקים מהקיים בחנויות הרגילות, לכן ניתן ליהנות מיתרונות רבים של חומרי ניקוי שאין ברשותכם.

גורמי זיהום ביתיים שעשויים לתת דחיפה להופעתם של מזיקים שונים

ישנם מקומות רבים בבית, שעל ידי שמירה על ניקיון בהם ניתן למנוע את הופעתם של מזיקים, או לחילופין – לחשוף את נוכחותם מהר מאוד, ועקב כך גם להשמיד אותם לפני שהדבר יהפוך למפגע אמיתי. בין המקומות האלה: מטבח, פינות חבויות, חדר אמבטיה, מרפסת והחצר. בכל אחד ממקומות אלה יכולים להצטבר שאריות שונות שעשויות למשוך נמלים, ג’וקים, מכרסמים, ועוד. כמו כן, חשוב מאוד לשים לב לכך שלא נערמות שאריות של אוכל במקומות שונים, למשל מאחורי הספה או המיטה, משום שהחרקים המסכנים והרעבים יגיעו לשם מהר מאוד, יקימו שם את המחנה הראשוני שלהם ויחלו את הפלישה הגדולה על כל הבית שלכם. בשורה התחתונה, חשוב מאוד שכל הבית יהיה נקי, משום שבכל אזור יכולים להופיע מזיקים מסוגים שונים: בחצר יכולים להתחיל להתרבות יתושים, הודות לאזורים לחים. במטבח יופיעו ג’וקים ונמלים. וחורים ברצפה יכולים לגרום להצטברויות של אוכל וזוהמה ועקב כך – הופעתם של מכרסמים. וזאת בלי לציין את היונים שיכולים להגיע ללא הזמנה בכל עת.

והעיקר הוא לא לפחד

בשורה התחתונה, אנו חיים בעולם המלא יצורים חיים שונים שלכולם יש תפקיד בטבע. אך באמצעות שמירה על הבית שלנו נקי ומסודר, נוכל ליצור את המצב הרצוי שבו הבית שלנו הוא שלנו בלבד – ולא של המזיקים.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת