היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

מזיקים

דרכים למניעה

רובנו מוצאים את עצמנו כאשר אנו מוצאים סביבנו מזיקים רבים, במיוחד בעונת האביב והקיץ, בה המזיקים נוטים להתרבות יותר. יש לקרוא לחברת הדברה, על מנת שתחלץ אתכם ממצב לא נעים זה. המזיקים אוהבים חום ומזון ולכן הם חודרים לביתנו. רוב המזיקים יהיו מאחורי מקורות חום, כגון מאחורי המקרר, בארונות ומזווה, בו יש כמויות רבות של מזון. לא כדאי כי תחכו לרגע האחרון, כאשר המזיקים כבר יתרבו. ברגע שהבחנתם בסימנים, יש לקרוא לחברת ההדברה, אשר תדע כיצד לבצע הדברה יעילה שתקטול את המזיקים למיניהם וכן, אתם תהיו בטוחים היות ורוב ההדברות היום, מבוצעות באמצעות חומרי הדברה ירוקה. ישנן דרכים רבות למנוע את חדירתם של המזיקים. רישות דלתות וחלונות, השארת דלתות וחלונות סגורים, מה שימנע מאורחים בלתי קרואים אילו לחדור לביתנו.

הדברת מזיקים החל מ-200 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

יש לכם חיות מחמד? הקדימו תרופה למכה

בקיץ מתרבותו הקרציות והפרעושים ולכן, יש לבצע הדברה מונעת בחצר ובבית לפני בוא האביב. קרציות הן מזיקים מסוכנים הן לאדם הן לחיות המחמד שלנו ויש למנוע אותם לפני שיהיה מאוחר. כבר היו מקרים של מוות מקרציות בחיות מחמד ואנשים. כבר לא משנה באילו סוג של מזיקים מדובר, לכולם יש מכנה משותף אחד- העברת מחלות מסוכנות. גם הדברה של עכברים וחולדות נעשית בשיטה שונה שגם הם שייכים למשפחת המזיקים. הכברת המחלות של המזיקים, ברובם נעשית באמצעות המזון. גם מקקים, זבובים, עכברים וחולדות, מעבירים את המחלות באמצעות נבירה במזון, העברת חיידקים באמצעות צואתם בארונות הכלים והמזון שלנו, משם להידבקות של בני הבית, הדרך קצרה.

התייעצות מקדימה עם חברת הדברה

חשוב כי תתייעצו עם חברת הדברה, כאשר הבחנתם בסוגים שונים של מזיקים. ייעוץ מקדים, יאפשר לכם לדעת פרטים חשובים לגבי התנהגות שלכם לפני ואחרי ההדברה, כגון אם מותר לכם להישאר בבית או שיש להיות מחוץ לבית לכמה שעות. היום, ההדברות הן הרבה יותר קלות ממה שהה נהוג לפני שנים, בטרם הייתה הדברה ירוקה. היום, כבר אין צורך להוציא כלים מחוץ לארון ולגרום לחוסר סדר מיותר. חברת הדברה מקצועית, תשאל אתכם שאלות, כגון, כמה אנשים יש בבית ואם ישנן חיות מחמד, על מנת שתוכלו להרחיק אותן מהבית, כאשר מתבצעת הדברה בחומרים שעלולים להזיק להן. כשאר מגיע האביב, יש לבדוק מחוץ לבית כמו בחצר למשל, אם יש מאגרי מים עומדים שעלולים למשוך אליהם יתושים, זבובים וחרקים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת