היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

מדביר

עברתם לבית פרטי עם גינה? גרים בקרבת שדה פתוח?

המגורים בישראל מאלצים אותנו להתמודד עם שלל צרות שונות, אך אף אחת אינה מתקרבת לבעיית המזיקים שתוקפים את בתינו. נחשים, מכרסמים וחרקים נפוצים מאוד בארץ, וכולנו מכירים את הזוועה שבהיתקלות באישון ליל עם אחד מהיצורים האלה. הם מגיעים ממקומות שונים; מהגינה, מהשדות שליד, מהמחסן ולעתים מתוך האוכל שאנו קונים הביתה. לא ניתן למגן את ביתנו באופן מושלם מפניהם, אך אפשר בכל זאת להיעזר בשירותי מדביר מקצועי על מנת לבצע הדברת דירה ולנקות מעט את השטח ולמנוע את חזרתם.

מדביר החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

כולם צריכים מדבירים

לא כולם חוששים מפני מקקים מרשרשים או מפני נחשים חלקלקים, אך בכל זאת כולם צריכים להדביר את הבית מפניהם. הסיבה היא פשוטה – כל אותם מזיקים לא קרואים מעבירים מחלות, לנו ולחיות המחמד שברשותנו. מעבר למחלות המסוכנות, קיים תמיד החשש שהם יגרמו לנזק לתשתיות המבנה. מכרסמים, למשל, נהנים לאכול כל מה שנקרה בדרכם, כולל כבלים. מדובר בסכנה רצינית שיכולה לגרום לקריסת מערכת החשמל ואף להתחשמלות. טרמיטים, לעומת זאת, חובבים דווקא משהו אחד מסוים – עץ. בבתים בהם קיימת תשתית עץ מדובר בחשש רציני לביתכם שיכול לקרוס אחרי “טיפול” רציני של טרמיטים.

מתי לקרוא לשירותי מדביר?

יודעים שקיימת בעיה בביתכם? עברתם לדירה או לבית חדש? מזמן לא ערכתם בדיקה? תמיד כדאי להיות מוכנים ומודעים לסביבתכם. אם לא ערכתם בשנה האחרונה בדיקה מקיפה, שווה ליצור קשר עם מדביר ולבקש חוות דעת. ייתכן ותגלו מזיקים לא רצויים שכלל לא ידעתם על קיומם. אם הנכם גרים בשטח פתוח, בקרבת גינה או חווה אתם נמצאים בסכנה רבה יותר. הרבה מזיקים מתגוררים בקרבת גידולים שונים, ובזמן החורף הם מחפשים בתים חמימים להעביר בהם את הזמן.

להיפטר מהסכנה עם מדבירים מקצועיים!

לא משנה איפה אתם גרים, או אילו מזיקים מתגוררים איתכם. בברגר הדברה יעזרו לכם למצוא את פתרון הדברה האפקטיבי ביותר לבעייתכם. בחברתנו שמים דגש על הדברה ירוקה שלא מסכנת אתכם, את חיות המחמד שלכם או את סביבתכם. בעזרת שימוש בחומרים איכותיים וטבעיים ובעזרת ניסיון ומקצוענות של שנים – נוכל לעזור לטהר את ביתכם.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת