היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

לקסיקון מזיקים

הדברת מזיקים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברת תיקנים

תיקן גרמני מצוי במטבחים, בארונות חשמל, בארונות רגילים ועוד. הדברת תיקנים יעילה ניעשת על ידי שימוש בחומרים מיוחדים עבור התיקן הגרמני, הקטן. החומרים בעלי רמת רעילות נמוכה והנחת הפיתיון אינה מצריכה את פינוי הארונות מתוכנם.

תיקן אמריקאי מצוי בביובים ועולה אל פני השטח בעקבות התפוצצות אוכלוסין בבורות הביוב. ההדברה מתבצעת בביוב הביתי או השכונתי.

הדברת נמלים

ניתן לרסס את הנמלים בתכשיר ביתי שיקטול כמות נכבדת מהם, אך לא יפתור את הבעיה. על מנת לסיים את בעיית הנמלים באופן חד משמעי, יש לחדור אל תוך קן הנמלים ולהדביר את המלכה.

הדברת נמלים שמתבצעת על ידי שימוש בתכשיר מיקרוקפסולרי הנישא על גב הנמלים הפועלות, היישר אל תוך הקן, ומטרתו לקטול את המלכה.

הדברת מכרסמים

בישראל 2 סוגי חולדות: חולדה מצויה וחולדת החוף.

חולדות יודעות לטפס על קירות, ללכת על חוטי חשמל, לשחות ולחדור לכל פתח הגדול מ-2 ס”מ. הדברת חולדות בעזרת רעלים מושהים – חולדה שאכלה את הפיתיון תמות לאחר 3 עד 5 ימים.

הדברת פרעושים וקרציות

הפרעוש נמצא בדרך כלל על בעלי חיים ובהם כלבים וחתולים, בעקבות בקיעת ביצי הפרעוש, הבית מתמלא בפרעושים. לפני הדברת פרעושים, תחילה יש לטפל בבעל החיים על ידי תכשירים בהמלצת וטרינר ולאחר מכן לנקות היטב את האזור הנגוע ולשאוב את כל השטיחים, המזרנים והשמיכות. ורק לאחר מכן יש לבצע הדברה.

הדברת כל מזיקי הבית

הדברה וטיפול מקיף בכל המזיקים הבאים: פשפשים, טרמיטים, דבורים, צרעות, חרקי מזון, עש הבגדים, ברחשים, חפרפרות ונחשים.

טיפול בבעיות יונים

  • הרחקת יונים היונים נוחתות במקומות שונים: גגות, מרזבים, אדני חלונות, ארגזי רוח, מזגנים, מסתורי כביסה, מעקות ועוד. כמו כן, הן אוהבות להיכנס לתוך חללים סגורים.

הטיפול ביונים מתבצע באמצעות אביזרי הרחקה: דוקרנים, קפיץ מקפיץ, סלילי נירוסטה הנמתחים על פני המשטח ואינם מאפשרים ליונה לנחות; רשת יונים לסגירת חללים ועוד.

  • כיני יונים צבעם כהה וגודלן אינו עולה על גודלו של ראש סיכה. הן מטיילות על הקירות, עוקצות, מוצצות דם ומהוות מטרד. בעת הדברת כיני יונים, נפנה את הקן ואת הצואה ונדביר את האזור ואת קירות הבית בתכשיר בעל רמת רעילות נמוכה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת