היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

לוכד נחשים בשרון

הוכח בעבר כי פחד אנושי מנחשים הנו תכונה מולדת אשר קיימת אצל כולנו בדרגות משתנות. מחקרים בדקו ומצאו כי תגובות פיזיולוגיות המתקשרות עם פחד כמו דפיקות לב והזעה, התעוררו אצל אנשים שחזו בנחשים, בין אם במציאות ובין אם בצורה מדומה. נחשים משתמשים בהכשה, חלקם ארסית, ובחנק על מנת להיאבק באויביהם, והם מעדיפים מזג אויר חם ולח, כך שמדינת ישראל היא ללא ספק קרקע פורייה למגורים ורבייה עבור מיני נחשים שונים. אז מה קורה אם חלילה וחס נכנסתם הביתה לאחר יום כיף בחוף הים, ומתהלך לכם בסלון או בחצר הבית נחש אימתני? מזמינים לוכד נחשים!

לוכד נחשים בשרון החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

לוכד נחשים בשרון

נחשים הם חלק מהקבוצה הרחבה של אותם בעלי החיים שאנו מחשיבים כמזיקים ודורשים את הסתלקותם לאלתר מביתנו, גינתו וחצרנו. הפתרון השגרתי, היעיל והמידי לבעיית מזיקים הנה הזמנת מדביר. קריאה למדביר אמין, מקצועי ורב שנים בתחום, היא פנייה לברגר הדברה. חברת ברגר פועלת שנים רבות בתחום ההדברה, ומומחית בהדברת פרעושים וכל שאר סוגי המזיקים, לרבות נמלים, מקקים, טרמיטים, מכרסמים, צרעות, דבורים, הרחקת יונים וכמובן לכידת נחשים.

הדברה ירוקה לבריאות ארוכה

ברגר הדברות פועלת ברישיון המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות, והדבר אומר שהיא משתמשת אך ורק בחומרים טבעיים וסינתטיים שרמת הרעל בהם נמוכה מאוד והם חסרי ריח, לטובת בריאותנו ובריאות חיות המחמד שלנו. מגמת ההדברה הירוקה נלקחה ברצינות תהומית בדרג הניהולי של החברה, והיא אימצה שיטות אשר שומרות על איכות הסביבה, ללא ירידה ביעילות ההדברה.

ברגר הדברה

לכל עבודת הדברה שזקוקה לכם, אם בבית, בחצר, בגינה ואפילו בעסק, פנו עוד היום לברגר הדברות. תמיד תזכרו כי יום שעובר לא חוזר, וככל שתדחו את ההדברה לזמן מאוחר יותר, המזיקים יתרבו, יקימו צבא, ויצאו לפעולה מבצעית במטבח ביתכם. חסלו אותם כשהם קטנים! או שלפחות תעשו להם קישטה והם ילכו לחפש בית אחר.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת