היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

להיפטר מפרעושים

פרעושים בבית

אם יש לכם חיית מחמד – כלב או חתול, יתכן שהם מביאים איתם הביתה, מדי פעם, חיית מחמד לא נחמדה במיוחד – פרעושים. מכיוון שפרעושים הם מוצצי דם, הם מהווים מטרד לחיות הבית ולבני האדם והימצאותם בבית מצריכה הדברת פרעושים. עקיצות של פרעושים אינן נעימות עבור כל אדם או חיה, אך מכיוון שפרעושים מסוגלים להעביר מחלות ולעורר אלרגיות בנעקצים, לא מדובר רק באי נעימות אלא במצב שדורש טיפול כמו הדברת פרעושים ומניעה.

להיפטר מפרעושים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הפרעושים מתפתחים בתנאי חום של למעלה מ-27 מעלות והם עוברים בין חיות באמצעות ניתורים, ועל כן לא נדיר למצוא אותם בבתים פרטיים, כנספח שהגיע מהטיול היומי עם חיית המחמד. הפעילות של פרעושים מתגברת בחודשי הקיץ כיוון שהחום מסייע להם להתפתח. בשלבים המוקדמים – ביצה, רימה וגולם, הפרעושים חיים על הקרקע ורק בשלב הבוגר הם מחפשים לעצמם פונדקאי בדמות חיה או אדם, ממנו הם יכולים למצוץ דם.

מידע קשור:

ריסוס נגד פרעושים מחייב בהכנה מראש

הדברת פרעושים מחייבת הכנה מראש – לפני שניגשים להתחיל הדברת פרעושים יש לשאוב את הספות, המזרנים, המיטות והשטיחים ואת כל מקומות המשחק והשינה של חיית המחמד ולהשמיד את שקית השאיבה. בו בזמן כדאי לטפל בחיית המחמד באמצעות אמפולות המיועדות להרחקת הפרעושים מגופו ובמידת האפשר באמצעות רחיצתו. במידה ולבית יש חצר, יש לנסות ולאתר את מקום דגירת הפרעושים ולגרוף את משטח האדמה בצורה יסודית.

השלב האחרון בתהליך הוא השלב בו מתבצעת הדברת הפרעושים כהלכתה. הדברת הפרעושים נעשית באמצעות ריסוס בכיסוי מלא בכל חלקי הבית. הריסוס נעשה כמובן, בחומרי הדברה ירוקה המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ובטוחים לשהיית בעלי החיים שישובו לבית לאחר הריסוס.

צריכים הדברה מקצועית?

אם ברצונכם להיפטר אחת ולתמיד מן הפרעושים המעיקים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ברגר הדברה שיסייעו לכם להחזיר את הניקיון והשקט לביתכם.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת