היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

חברות הדברה

עונת הקיץ החמה גורמת למגוון רחב של מזיקים להופיע בביתנו או במשרדנו ולגרום לטרדות רבות. באמצעות השימוש בשירותיה של חברת הדברה מקצועית ואמינה, ניתן למגר את הופעת המזיקים ביעילות ובמהירות.

הדברת מזיקים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

סוגים שונים של שיטות הדברה יעילות

הדברה ביולוגית

מדובר בשיטת הדברה חדשנית למדי אשר באמצעותה חברת הדברה עוסקת במיגור המזיקים באמצעות חומרים אורגניים וללא שימוש בכימיקלים. חומרים אלה מתכלים עד מהרה ואינם מותירים אחריהם רעלים מסוכנים.

ריסוס כימיקלי

חברות הדברה שונות משתמשות בחומרים כימיים ורעילים על מנת למגר את המזיקים. הדברה באמצעות חומרים כימיים הינה מסוכנת לאדם ולסביבתו ולכן יש צורך מהותי בביצועה על ידי גורם מקצועי ומיומן.

הרחקה באמצעות מכשירים אלקטרוניים

באמצעות שיטה מודרנית וחדשנית זו, ניתן לבצע הרחקה והדברה של מזיקים באמצעות מכשיר אלקטרוני זעיר המפיץ גלי קול המפריעים למזיק ולכן גורמים לו לחפש סביבה חדשה להתנחל בה. שיטה זו אינה פוגעת באדם, בסביבתו או בחיית המחד ובכך נעוצה חדשנותה ויעילותה הרבה.

הדברה בתוך תחומי הבית או המשרד

הדברה התבצעת בין ארבע קירות מצריכה נקיטת משנה זהירות וניסיון רב. מטרתה של הדברה זו היא למגר את הופעתם של המזיקים המעדיפים לחיות בסביבה הביתית כגון מכרסמים. כיום, ניתן לבצע את הדברה של דירה באמצעות השימוש בחומרים אשר אינם מזיקים לאדם ולחיות המחמד שלו.

אולם, על מנת להיות סמוכים ובטוחים שפעולת ההדברה מתבצעת על הצד הטוב ביותר ותוך נקיטת אמצעי זהירות, יש לפנות לחברת הדברה מקצועית ומנוסה, הפועלת באמצעות רישיון עיסוק מטעם החברה להגנת הסביבה.

כיצד לבחור חברת הרחקה והדברה

על מנת לבצע בחירה שקולה ויעילה, יש לוודא בראש ובראשונה כי חברת ההדברה פועלת באמצעות רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. בנוסף, יש לבדוק באילו חומרים חברת ההדברה משתמשת ולוודא כי חברת ההדברה מעניקה לכם תעודת אחריות על עבודתה.

מוניטין וניסיון מדברים בעד עצמם

חברת ברגר הדברה פועלת בהצלחה למעלה משלושים שנה. אנו פועלים באמצעות היתר חוקי מטעם המשרד להגנת הסביבה ומציעים פתרונות יעילים למיגור ולהרחקה של יונים ומגוון רחב של מזיקים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל צרה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת