היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת מפעלי מזון

סטריליות היא שם המשחק בכל עסק העוסק בתחום המזון. רבות הן השמועות על מפעלי מזון לא סטריליים ואוכל אשר מבושל ומאוחסן במטבחים מוזנחים,מלוכלכים ומסוכנים מבחינה תברואתית. חשוב להבין,מפעלי מזון צריכים לעמוד בתווי תקן מחמירים ופועלים לפי הנחיות המשרד להגנת הסביבה ולכן הם דורשים תחזוקה

ברמה הגבוהה ביותר. על מנת להגיע למוניטין גבוהה להימנע מתלונות רבות של הלקוחות,מקפידים יצרני מזון לבצע הדברת מפעלים איכותית ויסודית.

ראשית כל חשוב לציין שהדברה במפעל מזון היא לא תהליך פשוט מהסיבה שהמפעל מתפרש על שטח גדול מאוד וככל שהמקום יותר גדול ההדברה תיקח זמן רב יותר.בנוסף לכך שמדבירים מקום עם מוצרי מזון וחומרי גלם,יש לנהוג בזהירות מקסימלית בגלל שמדברים כאן על חיי אדם של צרכנים ועובדי המפעל.

הדברת מפעלי מזון החל מ-300 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

כיצד מתבצעת הדברה במפעלי מזון

יש להבדיל בין הדברה רגילה של מפעלים לבין הדברה של מפעלי מזון נחשבת לקשה ומורכבת יותר.

ראשית כל,חשוב להדביר את כל המקומות בהם יכולים להימצא מזיקים,כולל המחסן ופס הייצור. חשוב שחברת ההדברה תשתמש במינונים הנכונים ויש לוודא שכל המוצרים סגורים הרמטית ואז לא תהיה שום בעיה לבצע הדברה זהירה. על מנת לבצע את ההדברה יש לפנות את העובדים מן המקום ליום או יומיים ובכך ליצור סטריליות מושלמת לעבודת ההדברה,זה זמן מצויין ליום או יומיים של גיבוש לעובדים הנאמנים של המפעל אשר חיים בשגרה סיזיפית ולא פשוטה.

למה בכלל צריך הדברה למפעלי מזון

נתחיל בכך שמשרד התברואה עורך בדיקות וביקורות בכל מפעל מזון ולכן חשוב למגר את תופעת החרקים והמכרסמים מהמפעל. ברגע שפקחי משרד התברואה ימצאו מזיקים ומכרסמים במפעל אנו חשופים לקנסות כבדים מאוד במקרה הטוב וסגירת המפעל במקרה הרע.

בנוסף,אף אחד לא רוצה שלקוחות יקבלו שקיות מזון עם חרק בפנים ואבוי למפעל שימצאו ג’וק בתוך אריזת מזון סגורה שהוא מספק לחנויות,דברים כאלה קרו ועדיין קורים וקשה להחזיר את אמון הציבור אחריהם.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

בחירת חברת ההדברה

בגלל שהדברת מפעלי מזון שונה ומורכבת יותר מהדברה בבית או במסעדה,חשוב מאוד לבחור בחברת הדברת בעלת מוניטין גבוה אשר מחזיקה בוותק ורזומה מרשים של עבודות הדברה. אנו בברגר מנוסים מאוד בכל סוגי ההדברות וכן משתמשים בחומרי הדברה טבעיים ואורגניים על מנת לבצע עבודה אפקטיבית נקייה ולא מסוכנת.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת