היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת בניין

חדר המדרגות מוצף בתיקנים? חדר האשפה עמוס בחולדות? אם התשובה היא חיובית אז הגעתם למקום הנכון! חברת ברגר הדברות מעניקה שירותי הדברת דירות, הדברת משרדים, הדברת בניין, הדברת גנים ועוד, כבר למעלה משלושים שנה.

הדברת בניין החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

מה כוללת הדברת בניין

הדברה היא פעולה שמטרתה למגר את תופעת המזיקים השונים באמצעות חומרים המצריכים את הכשרתו של מדביר מקצועי ומוסמך.הדברת בניין משותף לרוב כוללת את חדר המדרגות, ארונות הגז, החשמל, המים והתקשורת, לובי הבניין, חדר האופניים, חדר האשפה, המקלט והביוב.

סוגי המזיקים הנפוצים ואופני ההתמודדות עמם

הדברת ג’וקים כיום, נהוג לבצע את פעולת ההדברה באמצעות השימוש בחומרי הדברה ירוקים ללא ריח ובעלי רעילות נמוכה הן לאדם, הן לחיות המחמד והן לסביבה. על מנת למזער את הסיכוי להופעת הג’וקים בעתיד, יש לדאוג לניקיון הבית, לריקון פחי האשפה, להרחקת שאריות מזון ולסתימת סדקים במבנה.

הדברת נמלים הדברת הנמלים מתבצעת באמצעות חומרי הדברה ירוקים המשמידים את קן הנמלה, פיזור פתיונות בקרבת הקן או באמצעות מכשירים אלקטרונים קטנים המשבשים את השדות האלקטרומגנטיים של הקן ומאלצים את הנמלים לתור אחר מקום התיישבות חדש.

הדברת זבובים הדברת הזבובים מתבצעת באמצעות ריסוס אזורי הדגירה של הזבובים, לוחות דבק המושכים אליהם את הזבובים, או באמצעות מכשירים קטלניים המושכים ולוכדים את הזבובים.

הדברת או הרחקת מכרסמים הדברת חולדות ומכרסמים בוצעה בעבר באמצעות רעל עכברים, אשר הוכח כיעיל אמנם כנגד המכרסמים, אך היווה סכנה לבני אדם ולחיות מחמד. כיום, נהוג להשתמש ברעל אנטי קוגלנטי, פתיון אבץ פוספיד המושך מכרסמים אך דוחה בעלי חיים אחרים, מלכודות או מכשירים אלקטרוניים זעירים אשר אינם גורמים להרג, אך גורמים לעזיבתם של המכרסמים הודות לגלי הקול שהם מפיצים (בני האדם וחיות המחמד אינם שומעים את התדרים הללו).

הרחקת יונים כיום, הודות להצבת אביזרים כגון רשת יונים ודוקרנים קפיציים, ניתן להביא להרחקת יונים מבלי לפגוע בהן.

ברגר הדברות

חברת ברגר הדברה פועלת באמצעות רישיון עיסוק חוקי כבר למעלה משלושים שנה, בפריסה ארצית רחבה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל צרת מזיקים, אנו מספקים מגוון רחב של שירותי הדברה כגון – הדברת נמלים, סילוק יונים, הדברת צרעות, ריסוס נגד פרעושים, הדברה ירוקה ועוד, צרו איתנו קשר עוד היום!

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת