היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברות לקראת הקיץ

החורף הוא הזמן האידאלי לערוך הכנות בבית לקראת הקיץ נגד מזיקים. מרביתם של המזיקים פועלים בקיץ בשיא כוחם: תיקנים, נמלים, זבובים ויתושים. כמובן שחלק מהמזיקים נמצאים כל השנה אך לרוב הדברות המבוצעות בבית מחזיקות מעמד לפחות שנה, בתנאי שבוצעו כמובן ע”י חברת הדברות מקצועית.

מידע קשור:

הדברות לקראת הקיץ החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

אז כיצד ניתן להכין את הבית לקראת הקיץ ואילו הדברות רצוי לעשות?

הדברת נמלים נמלים פעילות לאורך כל השנה, אך עיקר פעילותן מתרחש דווקא בחודש הקיץ ובמיוחד בשלהי חודשי הקיץ, אז הנמלים מחפשות בצורה אובססיבית אחר מזון לשם אגירתו לתקופת החורף. בתקופת האביב והקיץ ניתן לראות עלייה מסיבית בפעילותן, ולא נדיר לגלות שפירור קטן של מזון שנשכח בטעות על השיש או על שולחן האוכל הביא עמו קן שלם של נמלים שתקוותן למצוא עוד מזון. על כן, מומלץ לבצע הדברות לקראת הקיץ כנגד נמלים כבר בחודשי החורף ינואר-פברואר, וזאת בכדי להבטיח שבחודשי הקיץ הנמלים לא יהוו עוד מטרד. הדברות נמלים מבוצעות באמצעות ריסוס כימי (ניתן לבחור ריסוס ללא ריח) ולאחר כמה שעות כבר ניתן לשוב לבית ולהמשיך בשגרת החיים

הדברת תיקנים – לרוב מבוצעת הדברה משולבת של תיקנים ונמלים אך ניתן לבקש מחברת ההדברות לעשות הדברה נפרדת על פי הצורך. תיקנים נחשבים לאחר המזיקים היותר טורדניים, ולמרות שאין הם עוקצים או נושכים הם מעבירים מחלות וחיידקים רבים וגורמים לזיהומים, וכל זאת מעבר להיותם אחד הגורמים העיקריים לפחדים בקרב נשים (וגם גברים). תיקנים מגיעים לתוך הבית דרך צנרת הביוב במטבח ובמקלחת אך מאחר וקיימים זנים מעופפים הם בהחלט מסוגלים לחדור גם דרך חלונות ודלתות פתוחים. חשוב לזכור כי גם לאחר ביצוע הדברות יש לשמור על היגיינה במטבח ולא להשאיר מוצרי מזון חשופים או כלים מלוכלכים לאורך זמן ולדאוג לרוקן את הפסולת מהבית על בסיס יומי. הדברת תיקנים מבוצעת גם בריסוס, וניתן לבחור גם כאן בריסוס ללא ריח וגם בהדברה על בסיס ביולוגי.

הדברות זבובים ויתושים – חשוב מאוד לבצע הדברות של קיני זבובים ויתושים באזור המגורים שלכם ולהשמיד את הזבובים והיתושים עוד בשלב הביצים או הזחלים. הדברות יעילות במיוחד תבוצענה על ידי חברת הדברות שתסרוק היטב את אזור המגורים ותדאג לרסס את אותם מוקדים בהם יש קינים.

מה צריך לוודא בקשר לחברת ההדברות

ודאו כי את הדברות המזיקים מבצעת חברת הדברה מקצועית ואמינה עם המלצות ורישיון פעילות מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הדברות מבוצעות עם חומרים רעילים שצריכים להיות מנוטרים היטב ועל כן לא כדאי לוותר על שלב הבדיקה של חברת ההדברה. וודאו גם כי חברת ההדברות מדריכה אתכם היטב לגבי הכנת הבית לפני ואחרי ביצוע ההדברה וכי הם עומדים לרשותכם כל העת ובכל שאלה. לסיום, ודאו כי חברת ההדברה מעניקה לכם אחריות על ההדברה שבוצעה, כאשר לרוב תוקפה של האחריות הוא עד שנה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת