היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברות לפני מעבר דירה

עוברים דירה? אתם בטח צריכים שירות של הדברות לפני מעבר דירה ולכן קודם כל נתחיל בברכת מזל טוב. מעבר דירה הוא תהליך מרגש אך גם מייגע, וכשיש ילדים התהליך אף הופך למורכב עוד יותר. מעבר לחשיבות של בחירת הבית, המיקום והעיצוב – האם חשבתם גם על נושא הדברות נגד מזיקים שונים לפני הכניסה לבית? ביצוע הדברה לפני הכניסה לבית היא הדרך הקלה ויעילה ביותר, כשהבית ריק מריהוט ומוצרי מזון ויש מספיק זמן לבית להתאוורר ולהיות מוכן לכניסת הדיירים החדשים. במאמר זה נסביר על היתרונות של ביצוע הדברות לפני מעבר דירה ונציע טיפים שונים.

מידע קשור:

הדברות לפני מעבר דירה החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברות לפני מעבר דירה

הדברות לפני ניקיון

בניגוד לאמונה הרווחת, אין צורך לבצע את ההדברה רק לאחר ביצוע הניקיון בבית החדש. הדברות מזיקים שונות ניתנות לביצוע כבר לאחר שלב שיפוץ הבית ובדיוק לפני הניקיון. בצורה זו, יש לחומרים מספיק זמן לעבוד ואז אפשר לנקות את הבית ולהכינו לכניסה. חשוב לנצל ככל האפשר את העובדה שהבית ריק מתוכן, למרות שבהחלט ניתן לבצע הדברה גם לאחר המעבר יותר פשוט ונוח לבצע את ההדברה בצורה זו. אם כן, הסדר הנכון לביצוע התהליך הוא: שיפוץ הבית, צביעת הבית, הדברות וניקיון הבית. שימו לב שאם השיפוץ כולל החלפת צנרת או עבודות צנרת נושא ההדברה חשוב אף יותר שכן לעתים קרובות טיפול בצנרת מביא עמו עליה באוכלוסיות התיקנים או היתושים.

ומה לגבי רעילות החומרים לילדים ובעלי חיים?

שאלה זו חוזרת רבות כאשר עוסקים בהדברות. חשוב להבין כי כיום מציעות חברות רבות ריסוסים מסוגים שונים: הדברה ביולוגית, ריסוס ללא ריח, הדברה אורגנית ובנוסף גם הדברה רגילה. בעיקרון בכדי להיות בטוחים מומלץ לעבוד אך ורק עם חברת הדברות הפועלת עם רישיון המשרד לאיכות הסביבה, מה שמבטיח כי החברה משתמשת אך ורק בחומרי הדברות המותרים על פי החוק ובכמויות המותרות על פי החוק. ריסוס זה בהחלט אינו מסוכן יותר מהתרסיסים הביתיים שמכילים רעלים רבים ובכמויות גדולות ובכל אופן יש לשים לב להמלצות החברה לגבי ילדים ובעלי חיים. כל זאת ועוד מהווים סיבות נוספת לשאלה – מדוע כדאי לעשות הדברות טרם הכניסה לבית זכרו שבדרך זו יש לחומרים מספיק זמן להתנדף ומה שנותר לאחר הניקיון הוא החומר הפעיל שאינו מסוכן לבני אדם.

מומלץ לבצע את ההדברה בין שלב השיפוץ לשלב הניקיון, כלומר לאחר סיום השיפוץ וכאשר הבית עדיין ריק לגמרי מחפצים.

מומלץ להמתין מספר שעות ועד יום לפני הכניסה לבית, על מנת לאפשר לחומרים להתאדות ולהתנדף. כמובן שזה תלוי בסוג ההדברה שבוצעה ובשאלה האם יש בעליחיים, נשים בהריון או אנשים עם רגישויות כאלו ואחרות.

תקופת זמן האחריות תלויה בהרבה גורמים, בניהם סוג המזיק וסוג ההדברה שבוצעה. בדרך כלל האחריות על הדברה היא לשנה מיום ביצוע ההדברה וכוללת בתוכה ריסוס חוזר במידת הצורך ללא עלות.

אם אתם עוברים לבית חדש, כנראה שהבית ריק לחלוטין. אם לא ואכן יש לכם את האפשרות, עדיף שיהיה ריק ככל הניתן כדי לאפשר גישה מקסימלית למדביר לנקודות מועדות לפורענות.

אין להיבהל, יש לבחור חברת הדברה ולהזמין הדברה מתאימה.

חובה לציין אם יש בבית ילדים, נשים בהריון או חיות מחמד וגם ככל הנראה שהמדביר שמגיע לבצע את העבודה ישאל אתכם על כך. החומרים שבהם אנו משתמשים הם ברעילות הנמוכה ביותר ומאושרים עלידי המשרד להגנת הסביבה.

זמני ההדברה יכולים להשתנות בהתאם לגודל הבית, אופי הבית, האיזור שבו הוא בנוי וסוג ההדברה שמתבצעת במקום. בדרך כלל זמן הדברה ממוצע לדירה נע בין 20 ל-50 דקות.

גם אם לא זוהו מזיקים, אפשר ומומלץ לעשות הדברה מונעת, החומר הוא אמנם ברעילות נמוכה לבני אדם ובעלי חיים אבל חזק מאוד ונשאר פעיל לאורך זמן למזיקים.

בדרך כלל המזיקים השכיחים ביותר בהם אנו מטפלים הם עכברים וחולדות, תיקנים, פשפשים, נמלים, עש המזון ודג הכסף.

הדברות לפני מעבר דירה – המזיקים הנפוצים ביותר

כאשר עוברים לבית חדש ומזמינים הדברות לפני מעבר דירה, ישנם מספר מזיקים שיכולים להופיע, הנפוצים ביותר הם התיקן האמריקאי ונמלים. התיקנים בדרך כלל חיים בצנרת שם יש להם קרקע פורה להתרבות ולפעמים גם בחללים לחים ברחבי הבית והם יכולים להתפשט במהירות ולהגיע לכל מקום בחיפוש אחר מזון. גם נמלים הן נפוצות מאוד ובדרך כלל נכנסות מבחוץ ומחפשות מים ומזון בבית.

כיצד מזהים את המזיק הפוטנציאלי בבית החדש?

בדרך כלל כאשר עוברים לבית חדש לא נראה מזיקים כלשהם והדברה מקדימה מבטיחה כי הבית יהיה נקי ממזיקים מראשיתו. זה יכול למנוע פגיעה ברהיטים, במזון וברכוש שלכם. הדברה מקדימה יכולה גם להפחית את הסיכון לפגיעה פיזית או אלרגיות הנגרמות על-ידי המזיקים.

המלצה שלנו, כאשר אתם עוברים לבית חדש, עשו סריקה מהירה וחפשו בפינות הבית, חלונות, דלתות ובעיקר התמקדו באיזור המטבח והאמבטיה, עקבו אחרי סימנים למזיקים ונסו לזהות האם יש מזיקים מסויימים במקומות מסויימים בבית, ספרו את הכל למדביר, זה יעזור לו לבצע הדברה איכותית ויעילה יותר.

הכנה להדברה, תהליך ההדברה ושלבים שונים

אם מבצעים הדברות לפני מעבר דירה יש לוודא שהבית ריק לגמרי, במידה ויש ריהוט מסויים בדירה מומלץ להעביר אותו למרכז החדר וכל זאת על מנת לדאוג שבעת ביצוע ההדברה החומרים יגיעו למקומות שאליהם הם צריכים להגיע ויוכלו לפעול באופן אופטימלי. כאשר המדביר יגיע ספרו לו אם ראיתם מזיקים כלשהם, לאחר בחינה מקיפה של הבית בניסיון לזהות את המזיקים הקיימים ואת אזורי הבעיה, המדביר יבצע את הריסוס המתאים.

שימו לב, חובה להישמע להוראות המדביר ולצאת מהבית לפי ההוראות.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

הדברות על ידי חברה מקצועית

מעבר דירה הוא הזדמנות מושלמת לביצוע הדברות מקצועיות, שמחזיקה מעמד זמן רב ומונעת את הצורך בביצוע ריסוס נוסף באותו פרק זמן. יתרונה הגדול של חברה מקצועית הוא שהיא מעניקה תעודת אחריות על ביצוע העבודה, המבטיח ריסוס מחודש במקרה הצורך ללא תוספת תשלום. לרוב, באמת שאין צורך בריסוס נוסף. חברה מקצועית לא רק מרססת את האזורים הנראים לעין – מדבירים מוסמכים יודעים כיצד למקד את הדברות היכן שצריך – בנקודות חיבור של צנרת, במקומות מועדים להתפתחות של קיני תיקנים ומזיקים נוספים לדוגמה הדברת נמלים היא משהו שעדיפות לעשות ממש לפני הכניסה לדירה החדשה. התחליפים הביתיים יעילים אך ורק לטווח הקצר ופועלים בעיקר נקודתית. כלומר גם אם מרססים בנקודת חיבור של צנרת, הריסוס יחזיק מעמד לא יותר ממספר ימים ויעילותו תתפוגג לגמרי לאחר שיבוצע ניקיון באזור.

חשוב לבצע הדברות לפני מעבר דירה ויותר חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית לכך – התקשרו אלינו והזמינו הדברה מקצועית עם אחריות ארוכה עוד היום.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת