היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

אילו סוגי הדברות קיימים?

המטרה: להשמיד את המזיקים! השאלה היא איך עושים את זה בצורה האפקטיבית והטובה ביותר. כיום קיימים מגוון שיטות להדברה אשר תאפשר לנו להיפטר ממזיקים כמו חולדות, ג’וקים, נמלים ושאר מזיקים אשר גורמים למפגעים בריאותיים בבית ובחצר. מהם שיטות ההדברה הקיימות? מיד נבין.

הדברה איכותית החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברה כימית

הדברה כימית היא השיטות הנפוצות והשכיחות ביותר בישראל להדברת מזיקים וחרקים. בהדברה זו משתמשים מפזרים חומרים כימיים רעילים על מנת לפגוע בתפקוד המזיקים ולהרוג אותם. חומרים אלו נחשבים למסוכנים עבור בני אדם ובעלי חיים מבויתים ולכן בזמן הדברה מסוג זה אנו נדרשים לפנות את הבית ל-24 שעות לפחות עד שיתאדו הרעלים וסביבת הבית תחזור להיות בטוחה ובריאה.

היתרונות בהדברה זו הם ברורים שכן במשך שנים ההדברה הזאת הייתה היתרון היחידי בתחום ההדברות שכן היתרון הבולט ביותר בשיטה זו היא היעילות והמהירות בה אנו מצליחים להרחיק את המזיקים מסביבת הבית וכן היכולת להתמודד עם סוגים שונים של מזיקים. חשוב להבין שישנם חומרים רבים בכמויות רעלים שונות ולכן על מנת ליהנות מהדברה אפקטיבית וטובה חשובה לשכור חברת הדברה אמינה ומקצועית אשר תספק שירות מהימן ויעיל.

מידע קשור:

הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית (או: הדברה אורגנית) היא הדברה אשר מטרתה היא להרחיק סוגי מזיקים שונים בדרך טבעית ואורגנית לגמרי. ההדברה מתבצעת על ידי שינוי התנאים הסביבתיים ושימוש בחומרי הדברה ירוקים ללא תוספים כימיים. חומרים אלו נמצאו כאיכותיים ואפקטיביים מאוד תודות לשנים רבות של מחקר ופיתוח חומרים אלו. 

הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית עובדת על ידי תדר של גלי קול אשר בוקעים ממכשירים אשר משמשים להדברות אלקטרוניות. בשיטה זו משתמשים במכשיר אלקטרוני על מנת להפיק תדרים אשר החרקים והמזיקים רגישים אליהם מאוד וגורמים להם לתחושת אי נוחות ועזיבת המקום.

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית היא הדברה בשיטת התערבות יזומה של בני אדם בבילודגיה הטבעית ע”י שימוש בחרקים טפילים אשר תוקפים ומשמידים את החרקים המזיקים. שיטה זו התקיימה עוד מלפני 1000 שנה כאשר גילו תופעה של של חרקים מזיקים (קלימות) שאיימו על ענף גידול ההדרים בארה”ב התפשטה ומציאת חיפושיות מיוחדות והבאתן מאוסטרליה על מנת למגר את התופעה הזו.

לסיכום 

אנו בברגר הדברות שירותי הדברה מספקים שירותי הדברה כבר מעל 40 שנה בשימוש בחומרים האיכותיים ביותר על בסיס סינטטי וצמחי וללא ריח. חומרי ההדברה בהם אנו משתמשים משתייכים לקטגוריית “הדברה ירוקה” ובזכות זאת אנו מפחיתים משמעותית את הסיכון לפגיעה בבני אדם או בעלי חיים.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת