היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

- מדביר מומלץ! לא אנחנו קבענו -

לקוחות יקרים שלנו מרוצים וממליצים עלינו

סרטונים וביקורות של לקוחות ממליצים שכדאי לכם לשמוע

עשרות אלפי הלקוחות היקרים ששירתנו במהלך השנים, מעבירים ביקורת חיובית על השירות שקיבלו, הם השגרירים הכי גדולים שלנו, אם אתם לא מאמינים לנו, זה בסדר – פשוט תשמעו מה שיש להם לומר

שרה, גבעתיים
שרה, גבעתיים
קרא עוד
תודה רבה לברגר הדברות על הטיפול המסור והמקצועי כבר 5 שנים ברציפות ולעוד שנים רבות קדימה.
אביב, אבן-יהודה
אביב, אבן-יהודה
קרא עוד
הגענו לברגר הדברות דרך מגנט ששמו לנו בתיבת הדואר, הייתה לנו בעיה של נמלים רצינית ולא היה לנו מושג מהיכן הן מגיעות. ברגר הדברות הגיעו אלינו, מצאו את מקור הבעיה וטיפלו בנו במסירות רבה. לאחר כחודש צצו בבית שוב פעם הנמלים, התקשרו והגיעו אלינו שוב, ביצעו את ההדברה ומאז אנחנו נהנים משקט 🙂
יעל ומשה פורת
יעל ומשה פורת
קרא עוד
בומצאי יום העצמאות שבתי לביתי לאחר יום בילויים ולהפתעתי מצאתי בפתח ביתי נחש (שהתברר כצפע). נזכרתי שעל המקרר בביתי מונח מגנט עם הטלפון של ברגר הדברות ומיד יצרתי קשר. בתוך דקות אחדות חזר אלי בחור אשר הגיע כרבע שעה מאוחר יותר, למזלנו הצפע היה לכוד במקום שהיה קל יחסית להגיע אליו ובתוך דקות הנחש היה לפות במלקחיו ומשם הישר לדלי. תודה לברגר הדברות על שירות מהיר, אדיב ומקצועי.
כלנית, חולון
כלנית, חולון
קרא עוד
מודה לברגר הדברות על השירות המפלא שקיבלתי מהצוות המקצועי, המדביר המיוחד וגברת יהודית המקסימה, שהייתה קשובה ופתרה לי את הבעיה אליה נקלעתי. אין ספק שחברה טובה מצליחה בזכות העובדים שנותנים מעצמם ומקשיבים ללקוחות מכל הלב.
לימור, גבעתיים
לימור, גבעתיים
קרא עוד
ברצוני להודות לברגר הדברות על הטיפול המסור, הנני לקוחוה שלכם במשך שנים רבות ומאוד מרוצה מהעבודה היסודית והיחס הנפלא של המדבירים. השנה פתרתם לי את בעיית הנמלים בדירה בצורה מקצועית מאוד וכמובן שנתראה בשנה הבאה.
בן-סמו לימור, חשמונאים
בן-סמו לימור, חשמונאים
קרא עוד
למרות שמצאתי הדברה במחיר זול יותר, חזרתי לברגר הדברות מכיוון שהייתי מרוצה מאוד מההדברה ומהשירות שקיבלתי בפעם הקודמת. כשחזרו הנמלים לאחר אותה הדברה, התקשרתי לברגר הדברות, המדביר הגיע אלי במהרה והבעיה נפתרה מיד. שירות אדיב, מקצועי ומהיר!
חגית, ראשון-לציון
חגית, ראשון-לציון
קרא עוד
רוצה להודות לברגר הדברות שפתרו לי את הבעיה הקשה של הג'וקים הקטנים במטבח. לאחר שהיו אצלי מספר מדבירים שלא הצליחו לפתור את הבעיה, כמעט התייאשתי עד שקיבלתי המלצה על ברגר הדברות ומזל שניסיתי כי הבעיה נפתרה מיד.
קים, שגרירות קוריאה
קים, שגרירות קוריאה
קרא עוד
כמו בכל שנה אנו עושים הדברה לג'וקים ונמלים, במרץ האחרון עשינו גם הדברה לפרעושים. חברת ברגר הדברות הגיעו אלינו לשגרירות קוריאה בישראל ועשו עבודה מהירה, מצוינת ויסודית. השירות שלהם היה מצויין, יחס חם ואדיב ואחריות זו אחריות. נמשיך לעבוד עם ברגר הדברות כל שנה.
קארין, מודיעין
קארין, מודיעין
קרא עוד
אני כבר מספר שנים לקוחה קבועה של ברגר הדברות, מרוצה מאוד מהשירות של החברה ובמיוחד מהיחס החם והזמינות המיידית. הייתה לי בעיית נמלים קשה, לאחר הריסוס הראשון הופיעו שוב נמלים באמבטיה, ברגר הדברות הגיעו אלי שוב ובאותו יום, טיפלו בבעיה במקצועיות וביסודיות ומאז כבר 10 חודשים שאנחנו ללא נמלים בבית.
קונדיטוריה דליתה
קונדיטוריה דליתה
קרא עוד
הזמנו הדברה לקונדיטוריה מחברת ברגר הדברות בעקבות בעיית ג'וקים קטנים (תיקן גרמני) במטבח ובמחסן. מדביר מקצועי הגיע אלי בימי שישי להדברה תקופתית, לא בשעות העבודה הרגילות וללא תוספת תשלום וכל זאת על מנת שלא נצטרך לסגור את הקונדיטוריה במיוחד. קיבלנו יחס אישי ושירות מעולה וכמובן שנשמח להמשך עבודה פוריה.
כפר עופרים (אלו"ט)
כפר עופרים (אלו"ט)
קרא עוד
חברת ברגר הדברות בניהולם של שמעון ויהודית מבצעת בכפר עופרים של אלו"ט הדברות שנתיות ותקפותיות ברחבי הכפר, במטבחים, בבריכות השחייה ובחדרים. אנחנו שבעי רצון מהאדיבות, המקצועיות והעמידה בלוחות הזמנים. מיותר לציין שיש באופן ההתקשרות עימנו אלמנט של תרומה לקהילה. אנו ממליצים בחום על שירותיה של ברגר הדברות וכל מי שמסרתי לו את הטלפון שלהם הודעה לי על המקצוענות והשירות.
עמוס שלום
עמוס שלום
קרא עוד
כל שנה שאנחנו עושים הדברה נגד ג'וקים, גם בדירתנו וגם בבניין המשותף. השנה קיבלנו פרסום של ברגר הדברות והחלטנו לנסות. ברצוני להודות לחברה על היחס האדיב והחם של המשרד שענה לכל שאלותיי בסבלנות יתרה וכמובן למדביר המקצועי והיסודי שהגיע ואליו התלוותי לכל אורך ההדברה, הסביר ופירט בנוגע לפעולות שביצע בסבלנות.
עדה בומבינגר
עדה בומבינגר
קרא עוד
כבר מספר חודשים שאנחנו סובלים מבעיית נמלים במטבח ובכל הבית, כל מזון שאנחנו שמים ישר מתמלא בנמלים ואנו נאלצים לזרוק לפח. מדבירים שהזמנו בעבר התנערו מהאחריות או שהיו מגיעים אבל לא מצליחים לפתור את הבעיה. חיפשנו מדביר באינטרנט ונתקלנו בפרסום של ברגר הדברות, הזמנו אותם והשירות היה מהיר וסבלני וכמובן שהבעיה נפתרה.
מורן לוי, ראשון-לציון
מורן לוי, ראשון-לציון
קרא עוד
סבלתי מבעיה קשה של המון ג'וקים קטנים במטבח, כל מדביר שהגיע אלי לא הצליח לפתור את הבעיה, לקחו ממני כסף וסחבו אותי עם זה חודשים ארוכים. לאחר תקופה קיבלתי המלצה חמה על ברגר הדברות מחברה שלי, התקשרתי אליהם והגיע אלי מדביר מסור וחייכן בשם יוסי. כמובן שהבעיה נפתרה לחלוטין, כבר עברו מספר חודשים ולא ראיתי אפילו ג'וק אחד.

גם אתם רוצים עבודה איכותית ללא פשרות? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת