היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

ריסוס נגד זבובים

זבובים מהווים את אחד המטרדים הנפוצים ביותר בעולם וגם בישראל. ברוב המקרים, עיקר המטרד מתרכז בחודשי האביב והקיץ ולרוב שיטת ההדברה הטובה ביותר המחזיקה לאורך זמן הינה ריסוס. פעמים רבות אנו נמנעים מאירוח אנשים בחצר ביתנו או במרפסת בשל בעיית הזבובים המטרידה, או שעדת זבובים מטרידה אותנו בעת שאנו מבשלים או מתעסקים עם מזון. לבעיות אלו, קיים פתרון מצוין – ריסוס זבובים.

ריסוס נגד זבובים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

מידע כללי על הזבוב

בטבע קיימים זנים רבים של זבובים המסוגלים לגרום לנזקים שונים. זנים מסוימים (ובתוכם גם זבוב הבית הנפוץ) עשויים להעביר מחלות שונות וזנים אחרים כגון זבוב הבית הנפוץ מזהמים את המזון של בני האדם ובעלי החיים. יש גם זני זבובים שזחליהם חודרים לגוף האדם. בין הזבובים קיימים גם זנים מסוכנים ביותר לבני אדם, אחד מסוגי מזבובים הללו הוא זבוב “הטסה טסה” המעביר את מחלת השינה. על אף שהמטרד הנפוץ ביותר הינו זבוב הבית, מומלץ לבצע הדברה כוללת לכל סוגי הזבובים בכדי למנוע התפתחות וקינון זבובים.

מחזור חיי הזבוב

מחזור החיים של זבוב הבית בתנאים אידיאליים נמשך (בגלגול מביצה לבוגר) שבעה ימים. ברוב המקרים, זבובי הבית הבוגרים חיים במשך חודש – חודשיים.

גורמי המחלות מועברים על ידי הזבובים אל המזון או אל הגוף על ידי מגע והפרשות של הזבוב.

כיצד מבצעים ריסוס זבובים יעיל?

קיימים בשוק חומרי ריסוס לשימוש ביתי המהווים את סוג ההדברה הנפוץ ביותר. עם זאת, ידוע כי חומרי ריסוס אלו פחות יעילים מריסוס המבוצע על ידי חברת הדברה מקצועית בחולון ועל כן אין השפעתם נמשכת לטווח ארוך. באם אתם רוכשים חומרי ריסוס לשימוש ביתי שימו לב כי חומר הריסוס מאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה (ומכיל אך ורק את חומרי ההדברה המותרים) ופועל בהתאם לתקנים הנדרשים.

כאשר בעיית הזבובים הינה כרונית והופכת למטרד של ממש (שלו השלכות בריאותיות חמורות) יש לשקול פנייה לחברת הדברה מוסמכת בעלת רישיון עבודה של המשרד לאיכות הסביבה שתבצע הדברה בקנה מידה נרחב.

בכדי לבצע ריסוס בקנה מידה רחב כנגד זבובים, יש לאתר את מוקדי הדגירה של רימות הזבובים ולבצע שם את הריסוס באמצעות חומרי הדברה כימיים. ריסוס זה משמיד את הרימות לפני שהן הופכות לזבובים בוגרים. מסיבה זו, ישנה חשיבות לאיכות חומרי ההדברה בהם משתמשים בעת ביצוע הריסוס וחברת הדברה מקצועית מבצעת משימה זו בצורה הטובה והמקיפה ביותר. באם אתם בוחרים לבצע ריסוס נגד זבובים באמצעות חברת הדברה הקפידו לבחור בחברה המעניקה אחריות על העבודה שבוצעה.

לסיכום, ריסוס נגד זבובים הינו חיוני, ועל מנת שההדברה תתבצע בצורה מקיפה ותפעל לאורך זמן רצוי להשתמש בשירותי חברת הדברה מקצועית בלבד ולא לבצע ריסוס זבובים לבד בבית, שמוכיח עצמו כיעיל לטווח קצר בלבד ואינו פותר או מונע את הבעיה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על ריסוס נגד פרעושים בצורה מקצועית ויעילה.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת