היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

ריסוס דבורים וצרעות

דבורים וצרעות מהוות מטרד לא קטן, בייחוד מאחר והן עוקצות ועקיצתן גם מכאיבה אך גם מסוכנת ועלולה לעורר תגובה אלרגית במקרים חריגים אם אינה מטופלת בזמן היא עשויה לגרום להלם אנפליקטי (חנק עקב חסימת דרכי הנשימה הנגרמם בין היתר עקב עקיצת חרקים המעוררת אלרגיה) ואף מוות לנעקץ. על כן, בבתים בהם יש ילדים קטנים או שידוע כי קיימת רגישות לעקיצות דבורים או צרעות מומלץ לשקול ביצוע ריסוס דבורים וצרעות.

איננו ממליצים על ביצוע ריסוס זה בכל מצב ומקרה, ומזכירים כי בסופו של דבר לדבורים ולצרעות תפקיד חשוב מאין כמוהו בטבע ועל כן מומלץ להתייעץ עם חברת הדברה מקצועית טרם החלטה על ביצוע הריסוס. חשוב להעריך האם אכן יש בו צורך ואם לא ייגרם נזק סביבתי עקב כך.

ריסוס דבורים וצרעות החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

מה עם הטבע?

באם אתם גרים בבית פרטי או עם גינה גדולה ומטופחת יש לזכור כי ביצוע ריסוס נגד צרעות ודבורים עשוי לפגוע במרקם העדין והמאוזן של הטבע ועל כן גם הגינה תינזק. מעבר להיותם חרקים עוקצים ומפחידים – מדובר בחרקים העוסקים בהעברת אבקנים ועל כן מסייעים לפריחה וכמובן שדבורים מסוימות אף ניזונות מזחלים קטנים המזיקים לצמחים ולכן במקומות רבים אפילו משתמשים בסוג זה של דבורים לצורך הדברה ביולוגית. באם ישנה בעיה ומטרד גדולים בכל זאת, יש לשקול להציב מלכודות ולהשתמש בהדברה ביולוגית או הדברה ירוקה בלבד בכדי לא לפגוע במאזן העדין של הטבע ושל הצומח באזור.

ריסוס דבורים וצרעות מתבצע לרוב על ידי חומרים כימיים, כאשר בכדי שהריסוס אכן יהיה אפקטיבי יש לבצע קודם לכן איתור של מרכזי הקינון ולרסס אותם. גם מסיבה זו, אין לבצע ריסוס דבורים וצרעות לבד ללא התייעצות עם גוף מוסמך שיוכל לבצע בחינה מעמיקה של כל האזור הנגוע ולקבוע האם אכן ישנה בעיה או שמדובר בתופעה נקודתית.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

כיצד מקבלים החלטה?

חשוב ביותר לזכור כי אין תחליף לחברת הדברות מקצועית ומנוסות שפועלת אך ורק על פי התקנים המותרים של חומרי הדברה ועל כן מקבלת אישור פעילות מטעם המשרד לאיכות הסביבה. רק חברה כזו תוכל להעניק לכם את הייעוץ המקצועי והטוב ביותר לפני ביצוע ריסוס דבורים וצרעות ולהסביר לכם בצורה מפורטת על הסיכונים לסביבה ולהציע לכם את הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

חברת הדברה גם תוכל לתת לכם תעודת אחריות על ביצוע העבודה – זו סיבה נוספת מדוע כדאי בכל זאת להשקיע את הכסף בהדברה מקצועית. יש לזכור כי חומרי ריסוס הנמכרים בשוק הקמעונאי לרוב אינם יעילים לטווח הארוך ועל כן השפעתם קצרה מדי ומספקת רק טיפול נקודתי זמני ביותר. ולמרות שאנו רואים לעתים רק את צידן ה”מפחיד” של הדבורים יש לזכור כי תפקידן בטבע חיוני וחשוב מאין כמוהו ועל כן יש לנהוג בהן בצורה עדינה יותר מאשר ג’וקים או זבובים.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת