היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

צרעות ודבורים

דרכים להדברה

בכדי לבצע הדברת צרעות ודבורים יש לפנות לחברות המתמחות בהדברה זו, חברות ההדברה, מכירות את התנהגותן והן מסוגלות לבצע את ההדברה בקן של מזיקים אלה. חברות הדברה, למדו את המקצוע ומכירים את התנהגותן של המזיקים הללו שמי שאלרגי אליהן, יכול להיות בסכנת חיים. במידה ואי אפשר למצוא את קן הצרעות, יש להשתמש בפיתיון מורעל של בשר. הצרעות דומות לדבורים, הן ניזונות מפרחים וממיצי פירות, בשר ונבלות. הצרעות ניזונות מעכבישים וחרקים, כך שהן תוכלנה להזין את הזחלים הנמצאים בקינן.

ישנם שני מינים של צרעות בישראל, הצרעה המזרחית והצרעה הגרמנית. אלה, בונות את קניהן בכל מקום אפשרי. בכדי לבצע את פעולת הדברת הצרעות, יש למצוא את הקן שלהן. אם מדובר בכוורת, ההדברה עשויה להיות מורכבת יותר. ריסוס לא מדויק, עשוי להרגיז את הצרעות והן עלולות לתקוף את המדביר. בכדי להימנע ממצבים אלה, המדבירים יצטרכו ללבוש לבוש מיוחד שיגן עליהם מפני התקפה אפשרית זו.

הדברת צרעות ודבורים החל מ-300 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

זהירות – אל תנסו להדביר דבורים וצרעות בעצמכם!

הדברה של צרעות ודבורים הינה מורכבת, רק חברות הדברה המתמחות בסוג הדברה זה, מסוגלות לבצע את ההדברה ביעילות. העקיצה של הדבורה והצרעה היא כואבת ומסוכנת, לרוב לזכרים אין עוקץ, אך לנקבות יש את העוקץ בבטנן. היו כבר מקרי מוות של עקיצת צרעה. זו הסיבה שיש מיד להזמין חברת הדברות המתמחה בסוג זה של הדברה, כך שחברת ההדברה, תתבצע נכון וביעילות.

באמצעות הכוורת, ניתן למצוא את הכוורת של הצרעות והדבורים. יש למצוא את מקום מושבה של המלכה ושם בעצם קיים רוב הנחיל. ניתן להחדיר לכוורת חומרים כימיים שיהרגו את החרקים. במידה והמלכה, תצליח להימלט, הנחיל יכול להתבסס באותה הכוורת. ניתן ולמצוא שתי שיטות של הדברת צרעות ודבורים, האחת הינה הדברה כימית והשנייה היא הדברה ירוקה על ידי איש מקצוע, המתבצעת באמצעות מזון שימשוך אותם ואז לוכדים אותן.

דגשים עיקריים בהדברה של צרעות ודבורים

הדבורים, הם חרקים שכאשר שהם מרגישים שהם מותקפים, הם עשויים לעקוץ עם עקיצה אחת ניתן להתמודד, אל כאשר מדובר בעקיצה של נחיל שלם זה עשוי להוות סכנת חיים. כאשר חברת הדברה מקצועית מגיעה להדביר החילים של דבורים וצרעות, הדגשים העיקריים הם הקפדה על בטיחות ויעילות. לכל אחד ממיני הצרעות יש דברים שונים ומשותפים התפקיד של ברת ההדברה יהיה למצוא את השיטה הטובה ביותר שמתאימה לסביבה ותנאי השטח. ישע מקיף של המדביר, יסייע לו למצוא את המלכה, מה שיגרום להדברה להיות קלה ויעילה יותר.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת