היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

סילוק יונים

סילוק יונים באמצעים שונים

למרות שבאופן כללי נראה כי האדם חי עם בעלי החיים הסובבים אותו בהרמוניה, בשלום ובשלווה, לעתים ייתכנו מצבים מסויימים בהם הם יהוו מקור מטריד עבורו. כך למשל במקרה של יונים. בין הנזקים העלולים להתרחש על ידי יונים נמצאים גרימה של רעש מציק ונשיאה של פשפשים, פרעושים, קרציות ומחלות שונות שאדם יכול להידבק בהן. הסיכונים הללו מביאים אנשים רבים לברר לגבי סילוק יונים אצל חברות הדברה  שונות אומרים כי מניעה היא ההגנה הטובה ביתר. לכן, כדי לא להגיע למצב של נקיטה באמצעים שיסכנו את חייהם של היונים, רצוי למנוע מלכתחילה את האפשרות לקינון כמה שאפשר באיזור הבעייתי.

סילוק יונים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדרכים לפיתרון

כדי למנוע קינון באיזורכם, יש לעשות אותו כמה שפחות אטרקטיבי עבור יונים. אחת הדרכים תהיה למנוע כניסה שלהם לאדני חלונות, גגות ושאר מקומות גבוהים.

שימוש ברשתות – סוגי הרשתות הנפוצים ביותר להרחקת יונים הם רשתות דיג, רשת חבל ורשת לבנה. רשת דיג היא רשת שקופה ויכולה להגיע בכל הגדלים. יתרונה בכך שהיא לא בולטת בשטח ולכן לא פוגעת באסטתיקה של הנוף. רשת חבל נחשבת ליעילה ביותר בכל הנוגע לסילוק יונים והיא עשויה חוטים חוטים. רשת לבנה עשויה פלסטיק לבן, מוגבלת מבחינת גודל החלל שיש לכסות ואיננה שכיחה כל כך כיום.

שימוש בדוקרנים – דוקרנים מנירוסטה ירחיקו יונים בצורה אפקטיבית למדי, הם נוחים לשימוש בכל סוג משטח וימנעו הגעה חוזרת של היונים אל המקום.

דחלילים – היום קיימים דחלילים משוכללים יותר מאלו שהכרנו בעבר ותוכלו למצוא כאלו שיזוזו על פי תנועות וכוון היונים, מה שמתברר כמניעה ממוקדת מאוד ברוב המקרים.

הרחקה על ידי אמצעים על קוליים – נחשבת לשיטה יעילה גם עבור מזיקים מלבד יונים. המזיקים מזהים את תדרי הקול הללו ממרחקים ונמנעים מלהתקרב לאיזור.

בכל מקרה, לעולם אל תיקחו את החוק לידיים! שימוש בסוגי רעלים על בעלי חיים על דעת עצמכם נחשבת לעברה. פנו אלינו עוד היום לייעוץ לגבי הדרכים היעילות וההומניות ביותר לבצע סילוק יונים.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על הדברת יונים במחירים ללא תחרות.

לחצו כאן למידע נוסף על הדברה מקצועית במחירים אטרקטיביים.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת