היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת תיקנים

בישראל נפוצים שני סוגים של תיקנים – אמריקאי וגרמני, שניהם המהווים מטרד לבני האדם. התיקן האמריקאי הוא התיקן שאותו רובנו פוגשים בבתים ובגללו מזמינים הדברת תיקנים. התיקן האמריקאי מגיע אל הבתים דרך מערכת הביוב, דרך מעבר הצנרת אל ארונות המטבח ורחבי הבית או בתעופה דרך החלונות הודות ליכולת התעופה למרחקים שלו. התיקן הגרמני נמצא בדרך כלל בסביבת תעשיית המזון ומועבר אל הבתים בתוך האריזות. לפעמים הוא מגיע כאורח לא רצוי גם באמצעות קופסאות המכילות ציוד חשמלי או רהיטים ישנים, ומצריך הדברת תיקנים.

הדברת תיקנים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

התיקנים פעילים בעיקר בלילה ועל כן הימצאותם הופכת אף לפחות נעימה. לא נעים ללכת לישון כשיש ג’וק שמסתובב בבית, ועל כן הזמנת הדברת מזיקים מפחיתה את החרדה ומאפשרת לבני הבית לישון בשקט, בדיוק כשם שהזמנתו של לוכד נחשים מקצועי מסייעת לנו לישון בשקט. הדברה זו מטפלת לא רק בתיקנים הבוגרים, אלא גם מונעת את התפתחות הביצים אותם מטילה נקבת התיקן על צירי ארונות המטבח. כיוון שתיקנים מהירים במיוחד ופחדנים במיוחד, הסיכוי לפגוש בהם הוא קטן. התיקנים שאנו נתקלים בהם בדרכינו הם תיקנים זקנים או חולים, שמעידים בדרך כלל על קיומם של תיקנים בריאים וחזקים מהם בסביבה, שעבורם נדרשת פעולת הדברה מקיפה וכוללת.

איך מתבצע ריסוס תיקנים

הדברת תיקנים ( הדברת חרקים / מקקים / ג’וקים ) נעשית באמצעות חומרים ללא ריח, בעלי רעילות נמוכה לאדם ולסביבה וקטלניות מוכחת לתיקנים. בנוסף להזמנת ריסוס תיקנים כדאי גם לנקוט בפעולות מניעה הכוללות הרחקת שאריות מזון, ניקיון וסניטציה, סתימת סדקים וסגירת חלונות ודלתות והתקנת רשתות בחלונות. ריקון פח האשפה לעיתים קרובות ביותר ושטיפת צנרת הניקוז במים מסייעות אף הן במניעת כניסה של תיקנים לבית.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על הדברת צרעות ללא חומרים רעילים.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת