היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת יונים

לפני כחצי שנה עברתי עם אשתי ושתי בנותינו לבית חדש, צמוד קרקע בלב העיר. מדובר בשכונה שאינה חדשה כלל וכלל אך נחשבת לאיכותית ויוקרתית. שמחתי להגשים לאשתי את חלום הבית עם גג הרעפים האדום עליו חלמה משחר ילדותה ובהחלט ראינו במעבר לבית החדש תחילתו של עידן חדש בחיינו. הדבר ששנינו הכי רוצים הרי הוא לתת לבנותינו הקטנות את ההזדמנות לחיים איכותיים שלנו לא הייתה. את האידיליה הקסומה, לצערנו הרב, ניפצו כבר בשבוע הראשון למגורינו בבית החדש כמה יונים שהחליטו לקנן לנו בגג הרעפים. מיד התחלתי לברר על הרחקת יונים ופניתי למיטב חברות הדברה ברמת גן לטיפול ביונים שיסייעו לנו בעניין.

הדברת יונים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

יונים בסביבת מגורים

יונים נחשבות לעוף מזיק לא רק בשל הלכלוך הרב של נוצות ולשלשת, אלא בעיקר בשל המחלות הרבות שהן מפיצות, שהמפורסמת שבהן הינה מחלת העור סקאביאס. כל מי ששירת בצה”ל מכיר את המחלה ומתחלחל מפניה. עם זאת, בניגוד למזיקים אחרים שהמטרה הינה להשמידם כאן המטרה היא לא לפגוע בהן חלילה וחס אלא רק להרחיקן ועל כן נקראת השיטה הרחקת יונים ולא הדברה יונים (שאנו מתנגדים לה). בהיותנו חובבי טבע מושבעים שמחנו לגלות שאכן השיטות מיועדות רק להרחקה ולא לפגיעה כלשהי ביונים (הדברת יונים) וגילינו שקיימות אופציות רבות לנושא זה.

שיטות של הדברת יונים

להלן כמה מהשיטות שגילינו שקיימות להדברת יונים מבלי לגרום לפגיעה כלשהי בהן:

דוקרנים – השיטה הנפוצה ביותר. דוקרנים קפיציים מותקנים במקומות בהם נוטות היונים לנחות באזור הבית או הבניין כגון חלונות גג, גגות רעפים, מעקות, מרפסות, מרזבים ועוד. בצורה זו, היונים אינן נפגעות אלא פשוט מגלות כי אינן יכולות לנחות במקום ועל כן בוחרות מיקום אחר.

חוט רוטט – שיטה זו מסייעת לסילוק יונים באמצעות חוט קפיצי דקיק וגם כן אינה פוגעת ביונים בשום פנים ואופן.

רשת – פרישת רשת למניעת כניסת יונים למבנים ומניעת יונים מלקנן על גגות ובמרפסות.

קפיץ – הרחקת יונים באמצעות סליל קפיצי שאינו מסוכן לא ליונים ולא לבני אדם.

את הדוקרנים הנחנו בכל מקום אפשרי. מאחר וגם כך החלונות בכל החדרים מסורגים, אין חשש מפציעת הילדות מהדוקרנים ועל כן הם הותקנו בכל מקום. שיטה זו הוכחה כיעילה למדי עבורנו, אך בהחלט שמענו כי השיטות האחרות יעילות לא פחות – הכל בהתאם לבניין או לבית וכמובן בהתאם לתקציב ולדרישות הלקוחות. חצי שנה לאחר שעברנו לבית, וגילינו ששיטת הרחקת יונים בה בחרנו עובדת עבורנו מצוין. לאחר שביצענו השוואת מחירים וסקר שוק מדוקדק בחרנו כמובן לעבוד אך ורק עם חברת הדברה מוסמכת ומנוסה הפועלת עם רשיון המשרד לאיכות הסביבה ורק לאחר שהוכח לנו כי אין בשום פנים מצב בו היונים תפגענה הסכמנו להתקנת הדוקרנים. ובדרך זו – אשתי מרוצה, בנותיי מאושרות ואני כמובן איתן.

הדברת יונים במרכז הארץ

זקוקים לשירותי סילוק או הדברה יונים? אנו בברגר הדברות נשמח להעמיד לרשותכם שיטות רבות לסילוק יונים בצורה לא פוגענית. הדברת יונים מרכז לא חייבת להיעשות בצורה אלימה, והיא עדיין תהיה יעילה. צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת