היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

גירוש יונים

גירוש יונים בקיץ ובחורף

זה אולי ישמע לכם תמוה, אך עלויות ההדברה של החברות השונות תלויות בין היתר גם בעונה המסויימת בה ביקשתם את שירותיהן עבור גירוש יונים. זאת מהסיבה הפשוטה שגם היונים פועלות שונה בקיץ ולמעשה מגבירות את פעילותן בשטח. עובדה זו יוצרת עומס רב אצל חברות ההדברה, וכמו בכל דבר אחר, כשעולה הביקוש – עולה איתו גם המחיר.

גירוש יונים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

גירוש יונים בקיץ

כמו סוגי ציפורים אחרים ורבים, גם היונים מקננות בתקופת הקיץ. לשם הקינון, הן מחפשות מקומות מסתור כגון גומחות בקירות בניינים, גגות ואדני חלונות. אנשים רבים המוצאים עצמם מוטרדים על ידי היונים פונים אל חברות ההדברה. חלק מהפתרונות שיהיה ביכולתם להציע לכם יהיו אטימה של החללים בהם הן מתחבאות והצבת רשתות ודוקרנים בשטחים פתוחים, מה שהופך את האיזור לפחות מושך עבור היונים.

עונת הקיץ היא תקופה עמוסה ויקרה גם משום שעל חברות ההדברה להתמודד עם מזיקים רבים אחרים המתרבים בכמויות אדירות בקיץ. הדברות נגד פרעושים, קרציות, זבובים ויתושים הם נפוצים הרבה יותר מאשר סילוק יונים.

גירוש יונים בחורף

בעונת החורף התופעה היא שונה: מאחר ובקיץ היונים נוהגות לשלשל מעל פתחי מרזבים, הדבר עלול לגרום לסתימה רצינית כשהגשם מגיע בחורף. לכן בחורף יהיה צורך בפתיחת סתימות, ניקוי והזמנת שירותי הדברה בתל אביב לשם מיקום דוקרנים או רשתות במרזבים כדי למנוע מהתופעה לחזור על עצמה בעונת הקיץ הבאה.

משום שבחורף פעילותן הכללית של מזיקים וחרקים למיניהם היא נמוכה יותר מאשר בקיץ, סביר להניח שחברות ההדברה לא יגבו מחיר גבוה מדי עבור גירוש יונים המטרידות. עם השנים והעלייה בשכיחות נזקי היונים, הוקמו חברות שונות המתמחות בסילוק ספציפי של יונים ולאו דווקא בשירותי הדברה כלליים.

הרחקת יונים היא אומנם לא עניין מורכב מדי אך עם זאת דורשת טיפול של בעל מקצוע מנוסה שמבין את אופן הפעולה של היונים על מנת לטפל בבעיה אחת ולתמיד. לברגר הדברות ניסיון של 30 שנה בסילוק יונים ולכן אנו בטוחים כי נדע לתת לכם מענה אחראי ומקצועי עבור כל בעיית מזיקים שתיתקלו בה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת