היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברת מזיקים בירושלים

מזיקים, כשמם כן הם! גם אם חלקם לא מזיקים פיזית לחפצי הבית, הם ללא ספק מזיקים לבריאות הנפש של רובנו. אם באופן רחב המושג מזיקים מתאר צורות חיים רבות, הרוב המוחלט של המזיקים אליהם מתכוונים הם התיקנים, הנחשים, הנמלים ושאר זוחלים וחרקים שבוחרים לבלות את חופשת הקיץ שלהם במשכננו הדל. ומה עושים כשהמזיקים הכריזו מלחמה ופלשו למבצר שאנו קוראים לו בית? מזמינים מדביר מזיקים כמובן!

הדברת מזיקים בירושלים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברת מזיקים בירושלים

הדברה לצערנו, כוללת שימוש ברעלים על מנת להרוג ולהרחיק את המזיקים הרבים. עם השנים, בשל מגמות עולמיות של איכות הסביבה, ותקנות של משרד הבריאות, השתכללו מתודות הפעולה של המדבירים, ורבים מציעים חבילה כוללת ומקיפה של הדברה יעילה לאורך זמן ועם כמות מופחתת משמעותית של רעל. לכל הדברה בארץ, גם באזור ירושלים, כדאי לכם לפנות לחברת ברגר הדברות שנותנת שירות של הדברת מזיקים בירושלים. ברגר מתהדרת בעשרות שנים של ניסיון בענף, עובדת תחת רישיון הדברה חוקי ממשרדי איכות הסביבה והבריאות, ומציעה לקהל לקוחותיה את כל שירותי ההדברה הקיימים.

ורסטיליות המדביר המהולל

אזורים שונים מתאפיינים במזיקים שונים המתאימים לטבע הקיים באותם אזורים. זו הסיבה שחברת ברגר הדברות דאגה עם השנים לצבור ידע רב וניסיון בהדברת מינים רבים של מזיקים, ועושה זאת תוך שימוש בחומרי הדברה טבעיים שכמות הרעל בהם מינימאלית. בין היתר תוכלו להיעזר בשירותי ההדברה של חברתנו עבור טרמיטים, תיקנים, זוחלים, דבורים וצרעות, נמלים, נחשים, חולדות, מכרסמים, ואף הרחקת יונים לצמיתות.

הסביבה אומרת תודה, המזיקים פחות

ברגר הדברות רואה את נושא איכות הסביבה כערך עליון, ולכן אימצה את שיטות ההדברה הירוקה שפותחו במהלך השנים. במסגרת שיטות אלו, חומרי ההדברה מופקים מצמחים ומאופיינים בחוסר ריח רע וחריף המוכר כל כך מחומרי הדברה רגילים. ידוע כי לא מומלץ להימצא באזור מודבר לפחות מספר שעות, וגם עם חומרי ההדברה הירוקים שבהם ברגר משתמשת, ממליצה החברה לא לקחת סיכונים מיותרים ולהתרחק מאזורים מודברים, למען שמירה על הבריאות של בעלי החיים שאין לנו רצון להדביר (בני אדם, חיות המחמד).

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על הדברה בכפר סבא במחירים משתלמים.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת