היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה ברמת השרון

הדברה ברמת השרון באמצעים ביולוגים

הדברה ביולוגית היא תחום מרתק התופס תאוצה מרשימה בשנים האחרונות בכל הנוגע לנושא ההדברות. הרעיון להשתמש בחיידקים, טפילים וחיות טורפות ולתת להן לעשות את מה שהטבע למעשה ייעד אותן לעשות הוא כל כך טיבעי ופשוט ועם זאת גאוני. בנוסף, תומכת ההדברה הביולוגית בהגנה על איכות הסביבה ומונעת שימוש בחומרים רעילים.

קיימות שתי דרכים עיקריות בהן הדברה ברמת השרון ומקומות אחרים בצורה ביולוגית באה לידי ביטוי: האחת, כאשר סוגי החיידקים או הטורפים נמצאים בשטח באופן טיבעי ודואגים לחסל את המזיקים מיוזמתם כדרך הטבע, והשנייה הכוללת התערבות ידי אדם והכנסה של “אוייבים טבעיים” באופן יזום במקרים בהם יש לחזק את מעמדם בשטח או לייבא אותם ממקום אחר.

הדברה ברמת השרון החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברה ביולוגית בעזרת טפילים

ממשמעות המילה “טפיל” נגזר כי הוא זקוק ליצור שישמש לו פונדקאי בכדי להרבות את עצמו. הפונדקאי במקרה של הדברה ביולוגית הוא למעשה המזיק שיש להיפטר ממנו, כשהטפיל הוא אותו אוייב טיבעי. את הטפילים משחררים בקרבת המזיקים בכוונה שהם יטילו על המזיקים את ביציהם ובכך יגרמו להשמדתם. כל זחל הבוקע מן הביצה ממשיך את גלגול חייו וגורם להטלה של עוד ועוד ביצים ובהמשכיות זו טמון יתרונה הגדול של הדברה באמצעות טפילים.

טורפים

הטורפים, כשמם כן הם – טורפים את המזיקים וכך מעלימים אותם מפני השטח. חיות טורפות המשמשות את ההדברות הביולוגיות הן למשל נחשים, חתולים, אקריות, ינשופים ואף חיפושיות. ליתרונות הבולטים של הדברה ביולוגית מתלווה גם חיסרון. צריך לזכור כי לכל התערבות אנושית במערכות אקולוגיות טיבעיות קיימות השלכות מסויימות ובמקרה של חיות טורפות למשל, ייתכן מצב כי החיה הזרה שהוכנסה תשבש את האיזון הטיבעי של המערכת בשטח תוך התרבות יתרה והשתלטות על חיות שלא נכללו כלל בין המזיקים.

לכל סוגי ההדברות יתרונות וחסרונות. כדי להחליט לאיזו הדברה אתם זקוקים, יש לקחת בחשבון האם מדובר בשטח חקלאי, סביבה ביתית ושיקולים רבים אחרים. ברגר הדברה היא חברה ותיקה שמאחוריה ניסיון רב עם כל סוגי ההדברות הקיימות. צרו קשר ונתחיל לטפל במזיקים!

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על סילוק יונים מגגות.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת