היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה ברחובות

הדברה ברחובות – היזהרו מנחשים!

נהוג לחשוב כי נחשים נמצאים רק בשדות פתוחים הרחק הרחק מההמון הסואן. לכן אנחנו נוטים להיזהר במיוחד כשאנו יוצאים לטיול ומתריעים בנו לא להרים סלעים או להיכנס לצמחייה סבוכה. אך זוהי חשיבה שגויה! בתקופת האביב, כשהנחשים מתעוררים משנת החורף שלהם, הם מחפשים קודם כל מזון. ואיפה טוב יותר למצוא שאריות אוכל אם לא ליד בתי אדם? לכן, אפשרי מאוד שיש נחשים קרוב אליכם אך הם פשוט מסתתרים היטב ומקשים עליכם למצוא אותם. בגלל שעבור נחשים אין ממש הדברה ברחובות או בערים אחרות, יש לנהוג תמיד בזהירות, גם בטיול בשטח וגם בקרבת הבית.

הדברה ברחובות החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

כך תהפכו את איזור מגוריכם לפחות אטרקטיבי עבור הנחשים

נחשים ניזונים ממכרסמים. לכן חשוב מאוד לוודא שאין חולדות או עכברים בסביבה שלא ימשכו נחשים תועים לסביבת ביתכם. הדרך היעילה ביותר להיפטר ממכרסמים היא לדאוג לסגור את פחי הזבל ולא להשאיר מזון בחוץ. אם בכל זאת נתקלתם בעכברים, כמובן ורצוי לפנות אל הדברה ברחובות ללא דיחוי. נחשים אוהבים מקומות המאפשרים מסתור. אם תקפידו לגזום את הצמחייה בחצר תקטינו עוד את הסיכוי למצוא בה נחש. התקינו רשתות על דלתות וחלונות, במיוחד בבתים פרטיים. הרשתות ישמשו אתכם גם למניעה של כניסת יתושים, זבובים, תיקנים וכדומה.

יש הטוענים שגידול חתול הוא פתרון טיבעי ויעיל נגד נחשים. גם אם הדבר נכון, הקפידו שלא להשאיר את כלי האוכל שלו חשוף לזמן רב מדי, כמו גם את כלי האוכל של הכלבים. גם בקרבת הבית וגם בטיול, תמיד העדיפו ללכת בשבילים מוארים, נקיים ופתוחים. הימנעו מלהיכנס לסמטאות חשוכות עמוסות בפחי זבל או בשדות עם צמחייה צפופה. אל תרימו סלעים ואבנים שלא לצורך. במקרה של הכשת נחש, השתדלו לנוע כמה שפחות. ריצה מהירה ומבוהלת רק תזרים את הדם עוד יותר ותגרום להתפשטות גבוהה של הרעל. תמיד טוב שיהיה באמתחתכם מספר טלפון של חברת הדברה מוסמכת לכל בעיית מזיקים שלא תבוא עליכם. זקוקים להדברה או לייעוץ? פנו לברגר הדברה!

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על הדברת נמלים מוסמכת ויעילה.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת