היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה בראש העין

מתגוררים בראש העין?

אזור ראש העין הינו מיוחד במינו בנוף הארצישראלי. המקום שכבר הפך רשמית לעיר עדיין מוקף בצמחיה רבה ומרבית התושבים בעיר מתגוררים בבתים פרטיים עם חצר או גינה פרטית. התחושה בראש העין ללא ספק דומה יותר לזו של מושב פסטורלי מאשר לכזו של עיר סואנת, אך יש לכך גם כמה חסרונות.

ריבוי של אזורים ירוקים וצמחייה באופן כללי בשילוב עם גינות פרטיות זה מתכון מושלם להגברת אוכלוסיית המזיקים. מקקים שמוצאים את דרכם לבית, צרעות שמקימות קינים רועשים, נמלים במטבח הדביק, נחשים באדמה הלחה ועוד לא התחלנו לדבר על המכרסמים שמטפלים לנו בחוטי החשמל. נעים זה לא, אבל יש מה לעשות בנידון?

הדברה בראש העין החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

מתי צריך לפנות למומחה?

יש שני מקרים בהם חשוב לקרוא לחברת הדברה מקצועית לביצוע הדברה בראש העין. ראשית, אם יש חשד סביר או הוכחה להימצאות של מזיק בבית או בחצר כגון מכרסמים וצריך להזמין הדברת חולדות או הדברת נמלים. אם הנכם שמים לב לנזקים קטנים דוגמת סימני לעיסה על חוטי החשמל או לפגיעה בעץ בבית, יש סיכוי טוב שמדובר בטרמיטים או במכרסמים שמצאו את דרכם אליהם. כמובן שאם כבר נתקלתם חזיתית במזיק כלשהו, יש סיכוי טוב שהוא אינו לבד ושיש צורך בטיפול יסודי בבית.

גם אם אין לכם סיבה לחשוד ונראה שהבית נקי, חשוב מידי פעם לבצע ריסוס או הדברת טרמיטים ומזיקים אחרים. מומחה הדברה בראש העין ייעץ לכם לבצע ריסוס אחת לתקופה או כאשר הנכם עוברים לבית חדש. אחרי הכל, אינכם יודעים מה היו הבעלים הקודמים ולא תמיד יש דרך לדעת אם הנכם היחידים שמתגוררים במקום.

הדברה ראש העין עם ברגר הדברה

החלטתם על הדברה ראש העין אבל לא יודעים היכן מתחילים? המומחים של ברגר יגיעו לביתכם ויסייעו לכם לאבחן את מקור הבעיה. בהתאם הם יוכלו להמליץ על טיפול יעיל למניעת הישנות הבעיה תוך שמירה על בריאותכם ובריאות חיות המחמד שבבית. לייעוץ, סיוע או הדברה בראש העין מכל סוג, אתם מוזמנים לפנות לחברת ברגר הדברה דרך הטופס שבאתר או באמצעות המספר הבא – 1700-505-400.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת