היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה בראשון לציון

הדברה בראשון לציון נגד פרעושים וקרציות

כל המגדל כלב או חתול חרד מתקופת הקיץ המביאה איתה מיני מזיקים מוצצי דם לא רצויים אל תוך הבית או מחוצה לו. בקיץ ייתכן מאוד כי תצטרכו להזמין שירותי הדברה בראשון לציון, בצפון או בדרום במידה ולא תוכלו להתמודד לבד עם חיסול הפרעושים והקרציות שיתבייתו על הכלב או החתול שלכם.

קיימים סוגים רבים של מזיקים, אך לא כולם יכולים לגרום לנו באמת לנזק אמיתי שיסכן את בריאותינו. בעוד שנמלים לדוגמא, יכולות להיות מטרד מציק, הסיכוי שנחלה במחלה קשה כתוצאה מהנוכחות שלהן בביתנו הוא נמוך. לעומת הנמלים, פרעושים וקרציות נמנים בין המזיקים המסוכנים העלולים לגרום לבעלי החיים שלנו וגם לנו, בני האדם, למחלות שונות ואף קטלניות. דרך הפעולה שלהם פשוטה למדי; הפרעוש או הקרציה משתמשים בחיה (אך גם באדם)  בכדי למצוץ את דמו וכך הם ניזונים ומתרבים.

במידה ויהיו לנו פרעושים או קרציות בבית, רוב הסיכויים שלא נפספס אותם מאחר וכמו שהם יחפשו לטפס על החיה, כך סביר שהם יטפסו גם עלינו ויעקצו אותנו. אז לפני שאנו ממהרים לברר לגבי הדברה בראשון לציון או בצפון כדי להיפטר מהם, קיראו מה ניתן לעשות לצורך מניעה של כניסת מזיקים אלו אל תוך הבית.

הדברה בראשון לציון החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברת פרעושים וקרציות – טיפול מונע לבעל החיים

בחנויות החיות השונות תוכלו לבחור בין שתי שיטות יעילות לטיפול מניעתי עבור חיית הבית: קולר או תרסיס. את הקולר עונדים לכלב או לחתול על הצוואר ויש לדאוג שלא להרטיבו במים. ברוב המקרים תוכלו לעשות בו שימוש לתקופה של בין 3 חודשים לחצי שנה. אם תבחרו בתרסיס, תצטרכו לרסס את החיה כל כמה חודשים ולהמנע מלגעת בה במשך כמה שעות טובות לאחר מכן. בכל מקרה, הקפידו לקרוא היטב את הוראות ההפעלה של מוצרים אלה מאחר והם מכילים כימיקלים שיש לנהוג עימם בזהירות יתרה.

הקולר והריסוס לא עזרו? יש מזיקים בתוך הבית? זה הזמן לשירותי הדברה בראשון לציון, בצפון או בדרום. אל תדחו את הקץ והזמינו את ברגר הדברה לזיהוי המזיק וטיפול מיידי!

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על הדברת נמלים לטיפול מיידי.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת