היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה בפתח תקווה

הדברה בפתח תקווה או לטפל בעכברים לבד?

עכברים הם אומנם יצורים חביבים כשאנו פוגשים בהם בספרי ילדים, אך למצוא עכבר בארון המטבח שבבית זו אף פעם לא חוויה נעימה. לאחר הטיפוס הדרמטי על הכסא והאיום שחייבים למצוא בית חדש, מגיע הזמן שצריך לשבת ברוגע ולשקול את כל האפשרויות העומדות ברשותכם לגבי אופן הטיפול בעכברים. אז האם תבחרו להתמודד לבד או תזמינו הדברה בפתח תקווה, בדרום או בצפון?

הדברה בפתח תקווה החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

דרכים להיפטר מעכברים בכוחות עצמכם

ראשית, אם הבחנתם בעכבר מתרוצץ בביתכם, עשו פינוי וניקיון של הבית. המקום הראשון שיש להתחיל ממנו ולהתמקד בו הוא המטבח מאחר וסביר להניח ששם מתרכזים העכברים. ייתכן ויש שאריות אוכל מפוזרות באיזורים שונים בבית שלא ידעתם עליהם או אריזות מזון שהשארתם פתוחות במזווה. חפשו אחריהם וזירקו הכול לפח. שיטפו היטב את כל כלי המטבח במים חמים וסבון ונקו את הארונות עם מטלית לחה ואקונומיקה לשם חיטוי.

לפני שפונים לשירותי הדברות מכרסמים, תוכלו לנסות ללכוד את העכבר לבד. לשם כך תוכלו להעזר באמצעים כגון מלכודות או משטחי הדבקה שתרכשו בעצמכם. כיום קייומת אלטרנטיבות רבות לשימוש ברעלים ובדרכים לא הומניות ואפשר להשיג גם מלכודות שלא יגרמו סבל מיותר לעכבר. אם הצלחתם לתפוס את העכבר בהצלחה בעזרת מלכודת שהחזיקה אותו בפנים, צאו החוצה מן הבית והתחילו ללכת, רצוי לכוון שדה פתוח. כשתהיו רחוקים מספיק, שחררו את העכבר לחופשי.

הדברה בפתח תקווה ובערי המרכז

במידה ובכל זאת לא יכולתם (או לא רציתם) לטפל בכל בעיית העכברים שבביתכם לבד, תוכלו תמיד להזמין את שירותיו של מדביר מקצועי ומנוסה. לחברות ההדברה של היום יש דרכים רבות שיהיו אדיבות ולא אכזריות כלפי העכברים ומצד שני גם ימנעו את חזרתם לביתכם. המדביר ידריך אתכם היטב לגבי ההכנות שתצטרכו לעשות יום לפני ההדברה. חבל לסכן את עצמכם בלנסות לסלק מזיקים באופן עצמאי. הדברה מקצועית גם תחסוך לכם זמן וגם תעשה את הכול בצורה בטוחה ויעילה שתישמר לחודשים רבים, ובאחריות! אנו מחכים לכם פה בברגר הדברה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת