היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה בכפר סבא

לא משנה באיזה אזור בארץ אתם מתגוררים, אם אתם סובלים ממזיקים אתם וודאי מעוניינים להתקשר לאנשי מקצוע, לקבל שירות אפקטיבי וראוי ולא לאבד זמן יקר עד שתמצאו אותם. אז נכון שבימינו לא מסובך במיוחד לאתר ולהגיע אל מבחר עוסקים בתחום, אבל חשוב גם לוודא שהם יהיו מוסמכים ומורשים ורצוי מאוד גם שיהיו כאלה שעושים שימוש בציוד מתקדם וחומרים בטוחים, ירוקים וידידותיים לסביבה. ולעתים זו הופכת כבר למשימה פחות פשוטה שמצריכה זמן והשקעה.

הדברה בכפר סבא החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

נחוצים לכם שירותי הדברה בכפר סבא?

ברגר הדברה מספקים שירותים בכל רחבי הארץ, אנו מתמחים בכל סוגי הדברת המזיקים, בבתים, דירות, חצרות בניינים או גינות פרטיות, משרדים, בתי עסק, מוסדות ומבנים ציבוריים. החל מחרקים כמו תיקנים, יתושים, זבובים, פרעושים, טרמיטים, עש, זבובים, דבורים וצרעות וכן הלאה, דרך מכרסמים כמו עכברים, חולדות וחפרפרות וכלה בהרחקת וסילוק יונים ולכידת נחשים.

יש לנו כמה מוקדי שירות, סניפים בתל אביב, בראשון לציון ובשרון, אז אם דרושה לכם הדברה בכפר סבא אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או למלא את טופס יצירת הקשר המופיע בכל אחד מדפי האתר ולקבל אינפורמציה מסודרת והצעת מחיר בהתאם. כך שלא חשוב איפה אתם גרים ומה הצורך שלכם, אנחנו פה כדי לספק לכם את המענה הדרוש, ומקפידים לעשות זאת בשיטות מתקדמות, עם ציוד חדיש ובחומרים שאינם מזיקים לאדם ולחיות מחמד או פוגעים באקולוגיה. חומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, על בסיס צמחי וסינתטי, ללא ריח, בעלי אחוזי רעילות נמוכים.

הצורך בהדברה כפעולת מניעה כדי להקדים תרופה למכה או כאשר כבר קיים מטרד ומעוניינים להיפטר ממנו מהר ככל האפשר, צץ בעיקר בחודשי הקיץ החמים והלחים. אז מזיקים למיניהם מוצאים את דרכם לבתים ולחצרות וגורמים לסבל. אז נכון שלא כולם גורמים לנזק משמעותי כמו ועם חלקם אפשר אפילו לחיות בשלום כיוון שהם לא עוקצים, לא נושאים מחלות או ניזונים מהמזון שלנו, אבל רובם ככולם טורדים את מנוחתנו.

רוצים לשים קץ לקינון היונים, להרחיק מכרסמים, למגר חרקים? בואו לקבל שירותי הדברה בכפר סבא או בכל עיר אחרת מחברה הפועלת שנים ארוכות בתחום (משנת 1972), מבעלי מקצוע מנוסים ותוך קבלת אחריות על עבודה אפקטיבית.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על הדברת נמלים מכל הזנים.

לחצו כאן למידע נוסף על הדברה בכל רחבי הארץ.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת