היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה בהרצליה

באילו מקרים תצטרכו הדברה בהרצליה?

כמעט כל בית או דירת מגורים מותקפים בשלב מסויים על ידי מזיקים כלשהם. התופעה נפוצה בעיקר בתקופת הקיץ, העונה בה ההתרבות היא בשיא עוצמתה. קיימים סוגים רבים של מזיקים שידרשו מכם להזמין שירותי הדברה בהרצליה או בשאר איזורים בארץ, אך הפופולארים ביותר הם נמלים, תיקנים, פרעושים וקרציות, ויתושים.

הדברה בהרצליה החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

הדברת יתושים

מעבר לעובדה המובנת מאליה שעקיצות יתושים הם עניין מטריד ביותר הגורם לנו לחוסר נוחות, יתושים עלולים להוות עבורינו סכנה אמיתית מאחר ודרך העקיצה אנו יכולים לחלות במלחות שונות כגון מלריה. קשה להיפטר מיתושים. זאת משום שלא די יהיה להדביר את מקום מושבם ואת בית הגידול שלהם, אלא שיהיה הכרח גם לטפל במקורות לחים בסביבה; מים עומדים, מרזבים וכיוצא באלה. כדי להפחית את כמות היתושים בבית מומלץ להתקין רשתות צפופות בחלונות והדלתות ובכך למנוע גם כניסה של זבובים ומעופפים נוספים.

נמלים

נמלים אוהבות שאריות מזון ואריזות אוכל שנשארו פתוחות. לפי כך רוב הסיכויים שתמצאו אותן מטיילות בשיירה באיזור המטבח. לפני שתקראו לשירותי הדברה תוכלו לנסות ולמצוא את הקן שלהן, לרסס באופן מקומי עם ספריי שרכשתם בסופר מרקט ולאחר מכן לנקות היטב את הארונות ולהשליך לפח את כל השקיות והקופסאות שהנמלים הגיעו אליהן.

הדברת תיקנים

ג’וקים הם אכן יצורים לא חביבים הנוטים לגרום לנו בהלה ותחושת גועל. גם התיקנים אוהבים שאריות מזון, זבל ומחפשים איזורים חמים. לשם מניעה של נוכחות ג’וקים בבית, רצוי לעשות הדברת חרקים מקצועית לפני תחילת הקיץ תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

הדברת פרעושים וקרציות

גם הפרעושים והקרציות מתרבים בקיץ והם בדרך כלל ימצאו על חיות בית כמו כלבים וחתולים. לצורך טיפול במזיקים אלו יש לדאוג לכך שהחיות יהיו נקיות על ידי שימוש מתמיד בקולרים ותרסיסים ולהדביר את השטח בו הן נמצאות.

לא חייבים לחיות עם מזיקים! לחברת ברגר הדברה ניסיון של מעל 30 שנות עבודה והיא מומחית בהדברת כל המזיקים. נשמח להגיע עד אליכם ולייעץ לכם לגבי אופן הטיפול הנדרש לשם היפטרות מהמזיק אחת ולתמיד.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על הדברת צרעות איכותית ואפקטיבית.

לחצו כאן למידע נוסף על הדברות ללא כימיקלים.

 

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת