היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה בהוד השרון

יש לכם נכס נחמד בהוד השרון? חשוב לדעת איך לשמור עליו!

אחת הבעיות הגדולות שיש לנו בבית, במיוחד כשמדובר בבית פרטי עם חצר, זו השתלטות עוינת של מזיקים שונים; מכרסמים, חרקים, זוחלים ודבורים, כל אלה נהנים מהמחסה שביתנו מציע, ובדרך הם גם נהנים להשאיר לנו מזכרות קטנות. בשביל להפסיק את עוגמת הנפש ולמנוע נזקים לתשתית המבנה ולחפצינו, יש צורך בביצוע הדברה ממוקדת שיפתרו את הבעיה. במקרים מסוימים יהיה צורך בריסוס, ואילו במקרים אחרים אפשר יהיה להסתפק בשיטות הרחקה שימנעו מהמזיק לשוב שנית לבית.

בשביל לבחור את השיטה היעילה והמתאימה ביותר, חשוב להיעזר בחברת הדברה בהוד השרון. חברה מקצועית תקל עליכם, תחסוך לכם זמן והכי חשוב – תנקה את ביתכם באופן יסודי.

הדברה בהוד השרון החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

איך בוחרים חברת הדברה הוד השרון?

בשוק כמו תמיד יש לא מעט אופציות שונות, חלקן זולות יותר, חלקן יציעו מבצעי שירותי הדברות אטרקטיביים, חלקן ילכדו את תשומת ליבכן באמצעות פרסומות מתוחכמות, אבל איזו אפשרות צריכה לעניין אתכם?

1. חברת הדברה הוד השרון רצינית צריכה להיות בעלת ניסיון. אין כמו ניסיון של שנים בשביל לגבש עיניים מקצועיות שיוכלו לאתר את מקור הבעיה.

2. אל תפנו לחברה שפועלת ללא רישיון של המשרד לאיכות הסביבה. במהלך הדברה בהוד השרון עושים שימוש בחומרים כימים רעילים, וחשוב לדעת באילו חומרים להשתמש ובאילו מינונים. חברת הדברה שפועלת ללא רישיון עשויה לפזר רעל שיפגע בבריאותכם ובבריאות חיות המחמד שמתגוררות בסביבה.

3. בדקו איזה סוגי הדברות מבצעת החברה אליה אתם שוקלים לפנות, האם היא מתאימה למה שאתם מחפשים? מזיקים שונים מצריכים פתרונות שונים, ולא כל מדביר מסוגל להתמודד עם כל מכשול.

ביצוע הדברה בהוד השרון עם הטובים ביותר

חברת ברגר הדברות פועלת כבר למעלה מ30 שנה ומבטיחה ללקוחותיה שירות מקצועי ואמין. החברה פועלת עם רישיון, ומבטיחה לסייע לכם בכל סוג של הדברה כגון הדברת חולדות הוד השרון. ברגר הדברות פועלת בפריסה ארצית, כך שתוכלו להיעזר במדבירים המקצועיים שלנו בכל מקום בישראל, לפרטים ומידע נוסף התקשרו למספר – 1700-505-400.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת