היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה בגדרה

נכנסתם לבית ודרכתם על מקק? רציתם להתקלח וגיליתם שהמקלחת כבר תפוסה?

כשהבית שורץ בחברים קטנים ושעירים, רוב הסיכויים שלא תרצו להגיע הביתה כלל. מה לעשות, המקקים ושאר המזיקים מעולם לא היו חברו הטוב ביותר של האדם, ויש לכך לא מעט סיבות. היצורים הללו אינם נעימים למראה, והם יכולים גם להיות מסוכנים במידת מה; מחלות, נזק לבית או לחצר ופגיעה בחיות מחמד, אלה רק כמה מהסיכונים שבעניין.

הדברה בגדרה החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

מה עושים? לא יושבים בשקט!

אין סיבה שתחיו לאורך זמן עם מטרד שפוגם באיכות חייכם ומוריד מערך הנכס. לא צריך גם לרוץ אחרי כל ג’וק עם תרסיס, מים חמים או פטיש, אפשר גם לעשות זאת בשקט וביעילות. קראו עוד היום לחברת ברגר הדברות ותוכלו לבצע הדברה בגדרה, בחיפה, הדברה בתל אביב או בכל מקום בישראל.

הדברה בגדרה והסביבה

בגדרה בתים פרטיים רבים שמוקפים בגינות מה שקורץ למזיקים סקרנים לבוא לבקר. עבור חלק מהמשפחות הפכה הבעיה כבר לסוגיה רצינית שמקשה על החיים בבית ומפריעה להתנהלות תקינה, במיוחד בעונת הקיץ החביבה על החרקים. אבל, אל דאגה, ברגר הדברה יכולים לעמוד לשירותכם ולבצע הדברות כגון הדברת פרעושים ועוד.

גרים בגדרה ולא מוצאים את המדביר הנכון?

קראו לברגר הדברות שעובדים בפריסה ארצית. החברה תסייע לכם לבצע הדברות ולהיפטר מהצרה לעד. בין שירותי החברה תוכלו למצוא הדברת חרקים, עקרבים, נחשים וצרעות ושירותי הרחקת מכרסמים.

חברת ברגר הדברות לא רק תרחיק את המזיק, אלא גם תעשה זאת באמצעות שיטות מתקדמות שיסייעו לשמור על תוצאות ההדברה לאורך זמן והכי חשוב, לשמור על בריאותכם. היום קיימים מגוון טיפולים שונים באמצעות חומרים כימיים ומלכודות, שיכולים להשיג את התוצאות הרצויות במינימום סיכון לסביבתכם.

ביצוע הדברה בגדרה עם ברגר הדברות

הניסיון הרב של החברה והמוניטין שהולך לפניה מבטיח לכם תוצאות הדברה בגדרה שישימו סוף לבעיית המזיקים בביתכם ויעזרו לכם לישון טוב יותר בלילות. המומחים של ברגר יאתרו את מקור הבעיה וימצאו את הפתרון המוצלח ביותר לטיפול יעיל ומהיר בה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת