היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה בבת ים

הדברה בבת ים נפטרים מהמזיקים

הדברה היא שירות נחוץ במיוחד, בעיקר בעונת הקיץ אך גם בעונות השנה האחרות, ובכל סביבת מגורים או עבודה. עברתם לדירה חדשה, ומצאתם מזיקים וחרקים? כדאי שתדאגו לסלק את כל המזיקים מביתכם ולהעניק לכם סביבת מגורים רגועה ונעימה.

הדברה מקצועית משפרת את איכות החיים שלכם ומעלימה את כל המזיקים מהבית שלכם. כולנו יודעים עד כמה זה לא נעים ולא רצוי להיתקל במזיקים, מכל סוג שהוא, במרחב הפרטי שלנו. מזיקים כאלה הם לרוב חרקים שונים, אולם לא רק. גם זוחלים, עופות, מכרסמים שונים ואפילו חתולים, יכולים להוות נזק משמעותי לבית, ולגרור צורך בהדברה. לצורך כך, רצוי לבחור בחברה מקצועית שעושה שימוש אך ורק בחומרים איכותיים, עמידים, יעילים, מורשים, ידידותיים לסביבה ובעלי רעילות נמוכה. המדביר צריך להתחשב בסביבה, בבריאותכם ובבריאות חיות המחמד שלכם, ולבסוף – לתת אפקט יעיל שמחזיק לאורך זמן. איך עושים את זה נכון ומתי הבעיה מצריכה טיפול מקצועי? הכל במאמר שלפניכם.

הדברה בבת ים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:


אילו מזיקים יש בבת ים אשר מצריכים הדברה?

המזיקים המוכרים ביותר הם החרקים, שגורמים לעתים לנזק אסטטי בלבד ולעתים לנזק פיזי לרכוש או נזק בריאותי. חרקים כאלה יכולים להיות תיקנים, דגי כסף, נמלים, זבובים, יתושים, דבורים, פרעושים, טרמיטים, קרציות ועוד עשרות סוגים של מזיקים ומציקים. תיקנים או נמלים, למשל, מזיקים לנו בעיקר מבחינה אסטטית, אך פרעושים עלולים להיות מסוכנים גם  מבחינה בריאותית, שלא לדבר על טרמיטים שעלולים לגרום לקריסה של רהיטים בבית ואף לבעיות ביסודות המבנה עצמו.

בנוסף אתם עלולים להיתקל בזוחלים כמו נחשים שמופיעים לעתים בדירות מגורים, בעיקר אם יש בסביבה אתרי בניה או שטחים פתוחים. גם עכברים, עכברושים וכל סוגי המכרסמים הדומים להם עלולים להופיע בבית. אם חשבתם להרחיק אותם באמצעות מלכודות, בוודאי תגלו מהר מאוד שזה לא תמיד יעיל. אם יש מתקפה של עכברים בבית שלכם, אין ברירה אלא לבצע הדברה מקצועית ומלאה שתרחיק אותם מהאזור אחת ולתמיד.

לבסוף, גם יונים הם מטרד שנפוץ בקרב הרבה מאוד בתים פרטיים. הן מרעישות, מלכלכות ועלולות להביא איתן  מחלות שונות, כך שסביר להניח שנרצה להרחיק אותן מן הבית. ישנן שיטות מגוונות להרחקה של יונים, ומומלץ להתייעץ עם מומחים ולעשות זאת בצורה יעילה ובטוחה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שירותי הדברה מקצועי גם מחוץ לתל אביב

אם נתקלתם באחת המזיקים הללו, כנראה שתרצו לבצע הדברה בעזרת חברה מקצועית ובעלת ניסיון והמלצות, כך שתהיו בטוחים שהמזיקים לא יחזרו. כמו כן חשוב לשמור מאוד על בטיחות הדיירים בעת ביצוע הריסוס, ולכן מוטב לא ליפול על “חאפרים” שיעשו עבודה לא יעילה ועלולים לסכן את בריאותכם.
חברת הדברה בבת ים עושה שימוש בחומרים איכותיים במיוחד, אשר אינם מותירים אחריהם ריחות בלתי נעימים. כל חומרי ההדברה צריכים להיות חומרים על בסיס צמחי או סינתטי, אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. אלה מהווים למעשה הדברה ירוקה יעילה ואפקטיבית, אשר אינה פוגעת בבני אדם או בבעלי חיים אחרים שאין ברצוננו להזיק להם.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת