ברגר הדברות נותנת שירותיה בכל אזור השרון, השפלה והמרכז

ריסוס נגד פרעושים

פרעושים מהווים מטרד אך גם סכנה בריאותית. בנוסף לעקיצתם הם מעבירים מחלות ועקיצתם עשויה אף לעורר התקפי אלרגיה קשים בקרב ילדים קטנים. מסיבה זו אם הנכם גרים בסמיכות לשטח חקלאי פתוח בו מסתובבים בעלי חיים או במקום בו מסתובבים חתולי רחוב או כלבים משוטטים באופן חופשי או שבבעלותכם בעלי חיים כחתולים וכלבים הפגיעים ביותר לפרעושים, מומלץ לשקול לעשות טיפול משולב כנגד פרעושים בסביבה, כלומר גם ריסוס נגד פרעושים בשטח הבית והחצר וגם טיפול בבעלי החיים המהווים פונדקאים נפוצים לפרעושים.

מאחר וחומרי ריסוס נגד הדברת פרעושים הנם חומרי הדברה כימיים מסוכנים יש לוודא כי מבצעי הריסוס הינם חברת הדברה מקצועית בעלת רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה ובנוסף לוודא שהם משתמשים אך ורק בחומרים המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה. חומרי ריסוס נגד פרעושים גם כוללים חומרים מווסתי גלגול, כלומר מונעים את התפתחות הפרעוש בשלב הגלגול מזחל או ביצה לשלב הבגרות ועל כן הם גם פגיעים יותר לחומר הריסוס.

כיצד מכינים את הבית לריסוס נגד פרעושים?

טרם ביצוע ריסוס, יש להכין את שטח הבית ולבצע מספר טיפולים מונעים כגון שאיבת אזורי המחיה ומקומות המרבץ של חיות המחמד (שטיחים, כריות, שמיכות, כורסאות) באמצעות שואב אבק. בכדי למקסם אף יותר את יעילות פעולת שאיבת האבק ניתן להשתמש בשקיות אבק בהן מבצעים ריסוס בחומרים הקוטלים פרעושים. חשוב לאוורר את הבית כמה שיותר ולאוורר ריהוט עמו באה חיית המחמד במגע לאור השמש.

לאחר ביצוע פעולות אלו אם בעיית הפרעושים ממשיכה יש לבצע ריסוס על ידי חברת הדברה מוסמכת. לרוב רצוי לרוקן את הבית ממוצרי מזון ולהרחיק רהיטים מהקיר למרכז החדר טרם הריסוס, בנוסף מומלץ שלא לשהות בבית לאחר הריסוס מספר שעות ואף יום שלם.

ריסוס נגד פרעושים מחוץ לבית

בכדי לבצע ריסוס יעיל יותר יש לאתר מראש את אותם אזורים בהם הסבירות גבוהה יותר להימצאות פרעושים. לאחר איתור אזורים מועדים לפורענות אותם צריך לרסס יש למנוע כניסת חתולים וכלבים לאותו אזור עד לאחר סיום הריסוס – החומרים עשויים להיות מסוכנים ליונקים.

באם מדובר באזור מכוסה בעלים/צמחייה גבוהה/דשא או פסולת, יש לבצע גריפה של השכבה העליונה בכדי לחשוף את השכבה התחתונה בה סביר להניח שנמצאים ביצי וזחלי פרעושים. גם את אזור זה יש לרסס בצורה יסודית. חשוב לבדוק האם נגע הפרעושים הנו סביבתי כולל, ואם מדובר בשכונת מגורים או אזור תעשייה המשפיע על מספר בתים/מבני תעשייה. אם כך הדבר יש לערב את העירייה ואת המשרד לאיכות הסביבה כמו גם בעלי בתים אחרים ולשקול פעילות ריסוס מרכזית כוללת. יש לזכור כי בנוסף לחתולים וכלבים גם חולדות מפיצות פרעושים ומהוות פונדקאי נפוץ להתפשטות פרעושים ועל כן, אם ידוע כי קיים מטרד חולדות יש לבצע טיפול הדברתי מונע גם נגד חולדות וגם ריסוס נגד פרעושים.

coments

  רוצים ללמוד עוד?

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  test

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  תמונה

  contacttodaygreen[1]

  Call Now Button