ברגר הדברות נותנת שירותיה בכל אזור השרון, השפלה והמרכז

הדברת קרדית האבק

קרדית האבק נמצאת בכל בית ועיקר הסיבה להתרבותה היא חוסר המודעות לקיומה והעובדה שבגלל גודלה המיקרוסקופי כמעט ולא ניתן להבחין בה בעין בלתי מזוינת. קרדית האבק גורמת גם לתגובות אלרגיות בקרב בני אדם (מבוגרים וצעירים כאחד), ולעתים כאשר מחפשים אחר הגורם לאלרגיה שוכחים לבדוק האם מדובר באלרגיה לקרדית האבק, ועל כן ניתן לפתור העניין באמצעות ביצוע הדברת לקרדית האבק.

קרדית אבק הבית הידועה גם בתור קרדית האבק, הינה אורגניזם מיקרוסקופי החי במגורי האדם בתנאי אבק ולחות על גבי מזרון המיטה, ספרים, בגדים, ריהוט וחפצים נוספים. קרדית האבק ניזונה מקשקשי עור ותגובות אלרגיות בבני אדם נגרמות בעיקר עקב הפרשותיה. קיימים פתרונות של הדברות קרדית האבק ובהחלט ניתן לצמצם את השפעתה באמצעים פשוטים יחסית גם ללא ביצוע הדברות.

מראה קרדית האבק

על רקע בצבע שחור, ניתן להבחין לעתים בקרדית האבק, כאשר יש צורך בזכוכית מגדלת. לקרדית האבק הבוגרת 8 רגליים ולזחל קרדית האבק 6. עקב משקלה הנמוך, עוברת קרדית האבק ממקום למקום בקלילות באמצעות זרמי אוויר, נתון חשוב לפני ביצוע הדברת קרדית האבק

מחזור חייה של קרדית האבק ומקומות המחייה

הנקבה מטילה 60 עד 100 ביצים במהלך 5 השבועות האחרונים לחייה. במהלך מחזור חיים הנמשך 10 שבועות מייצרת קרדית האבק כ-2,500 חלקיקי צואה, הגורמים העיקריים לרגישות בקרב בני אדם. קרדית אבק הבית חיה באזורים ביתיים בלבד.

במדינת ישראל המאופיינת ברמת לחות גבוהה ובחום רב ניתן למצוא את קרדית האבק בעיקר באזור שפלת החוף, שם מתקיימים התנאים הטובים ביותר עבורה. באזורים היבשים או הקרים יותר של המדינה ניתן למצוא אותה פחות אך גם שם היא קיימת ויש לשמור על ערנות ובמקרה של חשד לערוך בדיקה למציאתה וביצוע הדברות מקצועיות לקרדית האבק.

סיכונים בריאותיים עקב אלרגיה לקרדית האבק

גלליה של קרדית אבק הבית הם חומרים אלרגנים נפוצים ביותר והם גורמים לתגובה אלרגית באנשים הרגישים להם כאשר הם באים במגע עם האף ומערכת הנשימה. התגובה האלרגית מתבטאת בתסמינים כגון התעטשות, נזלת, עיניים נפוחות ועוד. החשיפה הממושכת ביותר לקרדית האבק מתרחשת בעת השינה בלילה במיטה, כאשר הראש צמוד לכרית, למזרן ולשמיכה.

אנשים הסובלים מאלרגיה לקרדית האבק קמים בבוקר עם תסמינים דומים להצטננות ומתעטשים, אפם מנוזל ועיניהם אדומות ונפוחות. גם שטיחים מקיר לקיר בחדרים לא מאווררים עשויים להוות בעיה ניכרת לסובלים מאלרגיה. תסמיניה הלא נעימים של האלרגיה מחייבים ביצוע הדברת קרדית האבק, הדברות המחזיקות מעמד לתקופה ארוכה ומשפרות את איכות החיים לאין ערוך.

הדברות קרדית האבק

הדברות קרדית האבק ניתן לעשות גם ללא התערבות מדביר מקצועי. בכדי לבצע הדברות אלו לבד יש לכבס את המצעים והבגדים בחום גבוה או להשאירם בשמש ישירה, הקטלנית לקרדית האבק. מסיבה זו רצוי לאוורר תמיד את הבגדים והמצעים באור השמש ולהקפיד על כך גם בקיץ. כמו כן מומלץ להשתמש בשואב אבק וכן לבצע הדברה באמצעות ריסוס המבוצע אך ורק על ידי חברת הדברות מוסמכת בעלת תו תקן ואישור ביצוע הדברות מהמשרד לאיכות הסביבה.

coments

  רוצים ללמוד עוד?

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  test

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  תמונה

  contacttodaygreen[1]

  Call Now Button